Skocz do zawartości

CBF 1000 ABS


Rekomendowane odpowiedzi

Zbychu! Jesteś w czepku urodzony. Ja też mam na sumieniu sarnę i 2 dziki ale autem. A moto, sądząc po

historii Twojej kolekcji pojazdów i tak pewnie niedługo zmienisz. Kasy zawsze szkoda ale, cóż... ja np. w "dobry" miesiąc na same mandaty wydaję 1000 PLN. Mówi się, trudno, gorzej z punktami. Najważniejsze, że nic Ci się nie stało. To brzmi banalnie ale wierz mi, wiem co mówię. Trzymaj się. Pzdr.Klemens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Nie, nie... CBFa musi polatac jeszcze przynajmniej ten i nastepny sezon.

 

Jesli wszystko potoczy sie pomyslnie, to przed nastepnym weekendem moto bedzie smigalo.

 

Przy okazji nauczylem sie wymieniac plyn chlodniczy w moto :P.

 

http://zbyhu1.republika.pl/chlodnica.jpg - na miejscu zbrodni, zblizenie uszkodzonego miejsca, moze 3 mnuty po fakcie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Klemens wracając do Twojego wcześniejszego e-maila o naciąganiu łańcucha , nie przeginaj z tym naciąganiem . Nowy łańcuch naciąga się faktycznie po tysiącu - bo nowy się układa i w pierwszym okresie dość znacznie rozciąga . Później co najmniej przez pięć - sześć tysięcy nie trzeba go dotykać .

pozdrawiam.

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Tak, tez nie polecam zbyt nadgorliwego naciagania lancucha, bo szybciej sie go wykonczy.

Zalozyc, naciagnac i smigac, lancuch wyciagnie sie do najoptymalniejszego dla danego moto naciagu i przez kupe tysiecy kilosow nie trzeba go bedzie ruszac.

 

Moj poprzedni lancuch zrobil ok. 45kkm i przez caly zywot naciagalem go moze 3-4 razy. A wymienilem, bo sie balem troche jechac na nim w Alpy - i zupelnie niepotrzebnie wywalilem jeszcze zdrowy naped ;).

 

Zostaw go w spokoju i sprawdzaj, czy sie luz nie powieksza. Zobaczysz, ze po pewnym czasie (od zalozenia nowego, czy "za cisnego" naciagniecia) ustabilizuje sie jakis skok lancucha i nie bedzie sie on juz przez dlugi czas powiekszal. O serwisowym, zalecanym ustawieniu zapomnij.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za łańcuchowe porady. Faktycznie, na początku, byłem nieco zszokowany szybkością wyciągania się łańcucha i naciągnąłem go trochę na zapas. Przyznaję się bez bicia, zostawiłem luz min. ok.1,5-2 cm. Ale teraz przejechałem na tym ustawieniu ok.1000km i nic się nie zmieniło, więc już się chyba łańcuch ułożył.

Zostawię go chyba w spokoju, niech sobie już tak chodzi. Ale mam jeszcze jeden temacik. Cieplej się robi i coraz więcej robactwa na wizjerze od kasku. Pisaliście już o wyższych szybach do cbfki ale wszyscy mieli jednak zastrzeżenia do zamenników szyb. Czy ma ktoś z Was szybę, którą mógłby bez zastrzeżeń polecić?

Waham się między Puigiem, Givi a pozostawieniem oryginału. Pzdr.Klemens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Zamontowałem MRA Variotouring

( http://www.defender.net.pl/product-pol-413...000-06-09-.html )

jest lepiej niż oryginałem , ale zachwycony nie jestem . Na Allegro jest turystyczna za 170 zł 55cm wysokości (moja ma 45 cm) tylko czy nie powoduje turbulencji ? Pasuje też od Varadero .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Klemens - czekam niecierpliwie - bo myślałem zafundować sobie większy komfort , miałem poeksperymentować i kupić tą szybę z Allegro za 170 zł. Jakby bardziej wiało - wrócił bym do MRA , natomiast wyrzucić cztery stówki to już trochę żal . Bardzo jestem ciekawy jak sprawi się ten PUIG

Sid 82 - rozumiem że , ta szybka od Viadra to oryginalna .

pozdrawiam.

Marek

Edytowane przez SynekM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...