Skocz do zawartości

ASRT - Africa Journey - Maroko - 11.o6.2oo9


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Tazz i Tytus z tego co wiem nie śpimy we Wrocku, ale planujemy ok 9 rano być już we z wami.

 

Odnośnie koszulek: Koszulki będą takie jak luker zaprojektował i wszystkie pliki poszły już do drukarni do obróbki, a teraz cała piękna wycieczka npaisze mi

 

A) kto jaki chce rozmiar

 

B) kto jakie chce kolory koszulek,

 

jeżeli do jutra nie dostane odpowiedzi to zapobiegawczo drukuje rozmiar L i kolor biały( nadruki są ciemne)

a i ceny nie znam jeszcze ale zapewniam że nie będą to duże koszty bo robie to u mojej znajomej więc nie zedrze z nas :)

 

Dzisiaj o 22:17 wchodze na 4um i odczytuje wasze kolory i rozmiary ostrzegam !!!! bo do jutra do drukarni musze te informacje dostarczyć!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Tazz i Tytus z tego co wiem nie śpimy we Wrocku, ale planujemy ok 9 rano być już we z wami.

 

Odnośnie koszulek: Koszulki będą takie jak luker zaprojektował i wszystkie pliki poszły już do drukarni do obróbki, a teraz cała piękna wycieczka npaisze mi

 

A) kto jaki chce rozmiar

 

B) kto jakie chce kolory koszulek,

 

jeżeli do jutra nie dostane odpowiedzi to zapobiegawczo drukuje rozmiar L i kolor biały( nadruki są ciemne)

a i ceny nie znam jeszcze ale zapewniam że nie będą to duże koszty bo robie to u mojej znajomej więc nie zedrze z nas :)

 

Dzisiaj o 22:17 wchodze na 4um i odczytuje wasze kolory i rozmiary ostrzegam !!!! bo do jutra do drukarni musze te informacje dostarczyć!!!!

 

Ja biore 2 sztuki czarne. Rozmiar w zaleznosci , jak mala rozmiarowka to XL, jak duza to L, jak normalna to tez wezme L :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wariot,

 

2 koszulki czarne rozmiar L.

 

ehh i z AGV jade dopiero w polowie lipca (pomylilem sie) ale wlasnie sie dowiedzialem ze 24-27.06 powinienem byc w Alpine na prezentacji nowej kolekcji..

wiec Panowie wtedy was opuszczam i jade, płyne *ch wie co i jak ale musze sie tam dostac* na 24. (jescze nie wiem czy rano czy wieczorem), bo konkretów dowiem się 22.06.

 

Prawdopodobnie z Tanger popłynę promem do Genua, a stamtąd do Asola i później powrót przez Graz i Bratysławę do domu.. Tak więc dla mnie cała impreza skonczy się pewnie 29 lub 30.06

 

 

24.06 Tanger - Tarifa (320km) - do Hiszpanii

25.06 Tarifa - Barcelona (ok 1000 km)

26.06 ewentualnie przesuniecie ???

27.06 ??? - Nurburg (?km)

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Tazz i Tytus z tego co wiem nie śpimy we Wrocku, ale planujemy ok 9 rano być już we z wami.

 

Odnośnie koszulek: Koszulki będą takie jak luker zaprojektował i wszystkie pliki poszły już do drukarni do obróbki, a teraz cała piękna wycieczka npaisze mi

 

A) kto jaki chce rozmiar

 

B) kto jakie chce kolory koszulek,

 

jeżeli do jutra nie dostane odpowiedzi to zapobiegawczo drukuje rozmiar L i kolor biały( nadruki są ciemne)

a i ceny nie znam jeszcze ale zapewniam że nie będą to duże koszty bo robie to u mojej znajomej więc nie zedrze z nas :)

 

Dzisiaj o 22:17 wchodze na 4um i odczytuje wasze kolory i rozmiary ostrzegam !!!! bo do jutra do drukarni musze te informacje dostarczyć!!!!

 

Tylko niech koniecznie w projekcie pod palma zmienią ze sportbike-adventure.org na sportbike-adventure.pl

 

Na maila przesalem do Ciebie swoje logo na rekaw i moze na drugim wrzucimy to od Tytusa to bedzie profeska :biggrin:

 

Ja biorę 2 sztuki, L-ki, szara i biała... jak obrobią graficznie to pusc do mnie ten plik to pokombinuje z jakimis naklejkami....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Prawdopodobnie z Tanger popłynę promem do Genua, a stamtąd do Asola i później powrót przez Graz i Bratysławę do domu.. Tak więc dla mnie cała impreza skonczy się pewnie 29 lub 30.06

 

 

 

OJ Tazzi jednak dla Ciebie wyprawa sie skonczy 24 bo to co pozniej sie bedzie dzialo to cel ktory od poczatku nas zjednoczyl w sprawie tamczej czesci Europy.... Nurburg :cool:

 

Szkoda, wielka szkoda, ale gdyby nie praca to nie mielibysmy mozliwosci sie poznac...

 

Edytowane przez wokibart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na wstepnie przepraszam ze sie nie odzywalem...

 

Jakis czas temu mialem wypadek, samochod wyjechal mi centralnie na recznym pod mojego gixa... zero hamowania tylko odbicie delikatnie w bok i lot wysoko jak sie dalo...

Wyszedlem ze szpitala po kilku dniach jedynie z siniakami i bolem kosci.

Temat byl rozpisywany na wielu forach ale nie biore w tym dyskusji, wazne ze wszyscy zyjemy a kierowca mysle juz zrozumial pewne sprawy...

 

Obecnie szukam motocykla bo to co z k7 zostalo zostawiam bez komentarza. Psychicznie jestem ready na 120% fizycznie na 99 ;) ale nie dam rady finansowo sie zebrac i z wielkim zalem wypadam z wyprawy :(

 

Przykro ze tak sie skonczylo ekipa jest lepsza niz moglem sobie wyobrazic, mam nadzieje ze kiedys bedzie jeszcze okazja wspolego wypadu i popicia ... hehe :cool:

 

Szerokosci, bezpieczenstwa i dobrej zabawy ! Trzymam kciuki za Wasz wyjazd :bigrazz:

 

Ps. Wszystkim na PW przesylam link do "K7"

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na wstepnie przepraszam ze sie nie odzywalem...

 

Jakis czas temu mialem wypadek, samochod wyjechal mi centralnie na recznym pod mojego gixa... zero hamowania tylko odbicie delikatnie w bok i lot wysoko jak sie dalo...

Wyszedlem ze szpitala po kilku dniach jedynie z siniakami i bolem kosci.

Temat byl rozpisywany na wielu forach ale nie biore w tym dyskusji, wazne ze wszyscy zyjemy a kierowca mysle juz zrozumial pewne sprawy...

 

Obecnie szukam motocykla bo to co z k7 zostalo zostawiam bez komentarza. Psychicznie jestem ready na 120% fizycznie na 99 ;) ale nie dam rady finansowo sie zebrac i z wielkim zalem wypadam z wyprawy :(

 

Przykro ze tak sie skonczylo ekipa jest lepsza niz moglem sobie wyobrazic, mam nadzieje ze kiedys bedzie jeszcze okazja wspolego wypadu i popicia ... hehe :cool:

 

Szerokosci, bezpieczenstwa i dobrej zabawy ! Trzymam kciuki za Wasz wyjazd :bigrazz:

 

Ps. Wszystkim na PW przesylam link do "K7"

 

Qtwaaaaa, co za pech. Fotki widzialem i szczerze wspolczuje, ale tez gratuluje szczescia, bo nieciekawie to wygladalo....

Ciagnij kase z ubezpieczenia, i za rok uderzamy w pelnym skladzie.

Fotki bede jak zywe, filmiki jak z kosmosu, wiec jak wrocimy to wszytko Ci zrelacjonujemy

Powodzenia w walce z ubezpieczeniem i w zakupie moto.

Pozdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc panowie jestesmy dogadani.. ;)

11 wyjazd z wrocka ok9, potem ja z wami sie bawie do prawdopodobnie 23-24 a potem... no wlasnie nie wiem co potem ;)

 

Juz wiem co i jak.. 23 zawijam się bo musze być wieczorem w Hiszpanii kolo lotniska w Malaga. Tam gdzies będę nocować 24.06 mam o 8:00 samolot do Venezia, gdzie bede do 28.06. potem wracam do Malaga 28-go w nocy, spie i spadam do Polski :)

od 28go na spokojnie sobie podróż na 2 dni rozloze i pewnie wroce wybrzezem Hiszpanskim, przez Lazurowe i Monako az do.. potem zobacze :)

 

co do Nurburing..... nadrobi się ;)

Edytowane przez Tazzman

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

squod miałeś farta jak H*J. Nigdy w życiu nie widziałem tak rozpierd***nego sprzęta. Kuruj sie chłopie!!!

Za rok trzepniemy jeszcze lepszą trase i bedzie okazja wypić twoje zrowie, zresztą i tak bedziemy je pić!!

 

Tazz Ty chyba poprostu nie kcesz z nami jechać :icon_razz: .To AGV, to ALPINA zachwile bedize, ze sie zaszyłeś i nie pijesz?? :icon_razz: Chłopaki proponuje dać Tazzowi ostrzeżenie w formie ustnej nagany, a jak jeszcze cos będzie kombinował to zostanie usunięty z szeregów ASRT :bigrazz:

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazz Ty chyba poprostu nie kcesz z nami jechać :icon_razz: .To AGV, to ALPINA zachwile bedize, ze sie zaszyłeś i nie pijesz?? :icon_razz: Chłopaki proponuje dać Tazzowi ostrzeżenie w formie ustnej nagany, a jak jeszcze cos będzie kombinował to zostanie usunięty z szeregów ASRT :bigrazz:

pzdr

 

chche, chce :) moge w ramach przeprosin zagadywac kolesi dla Ciebie na ibizie ;)

lub w ramach przeprosin skrecac w maroko caly czas hehe

 

wlasnie planuje trase spowrotem i nie bede wracac tak jak przyjechalismy tylko mam dwie opcje:

1.nicea, bolonia, ljiblanana na sloweni, graz, bratyslawa i katowice czy

2. Lyon , Zurich ( po drodze alpy), munchen, brno i katowice :)

 

sie zobaczy... chce ktos jechac ze mna? Moze Bart wracamy znow razem i wpadniemy w odwiedziny do jakichs znajomych ? heh ?:)

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki ogarnie i zrobiłem to w sposób następujący:

Białe 10 szt rozmiary L i M każdy sobie coś wybierze

Inny kolor(albo szary albo błękitny to już nie zależy ode mnie) będę miał 2-M i 6-L

 

Każda koszulka kosztuje po 28 zł (więc cena jest chyba ok)

 

Kolory koszulek wybrałem takie, bo jak chciałem złożyć zamówienie na każdą inną z innym kolorem nadruku i z innym kolorem koszulki to "śliczna Pani w okienku" wydobyła z siebie piskliwym głosem 70 zł za sztukę :) , więc zrezygnowałem z tej oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki ogarnie i zrobiłem to w sposób następujący:

Białe 10 szt rozmiary L i M każdy sobie coś wybierze

Inny kolor(albo szary albo błękitny to już nie zależy ode mnie) będę miał 2-M i 6-L

 

Każda koszulka kosztuje po 28 zł (więc cena jest chyba ok)

 

Kolory koszulek wybrałem takie, bo jak chciałem złożyć zamówienie na każdą inną z innym kolorem nadruku i z innym kolorem koszulki to "śliczna Pani w okienku" wydobyła z siebie piskliwym głosem 70 zł za sztukę :) , więc zrezygnowałem z tej oferty

 

 

no to moje zamowienie sie wpisuje idealnie 2 x L szara i biała... trzymaj i nikomu nie oddawaj.... dorzuce piataka :icon_razz:

 

ja ogarniam jeszcze jakies naklejki to sie obkleimy konkretnie...

 

kto w koncu spi 10go we Wroclawiu?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...