Skocz do zawartości

ASRT - Africa Journey - Maroko - 11.o6.2oo9


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapodajcie panowie konkretnego linka gdzie to mamy ta miejscówke na Ibizie zaklepaną.

 

 

to tu... http://www.grupoplayasol.com/front/en/hote...es-vive-40.html

 

do centrum Ibiza town rzut beretem...

 

http://maps.google.co.uk/maps?f=d&hl=en&sa...4,0.318604&om=1

 

PS. Ok... juz wszystko prawie jasne :biggrin:

 

Haczyk jest taki ze.... apartament sklada sie z dwoch pomieszczen :bigrazz: - w sypialni sa 2 lozka a w salonie rozkladana sofa ktora z zalozenia jest dwuosbowa :icon_razz: W sumie 4 miejsca lezace. Tak to wyglada na zdjeciach, tak potwierdzili mi mailem... rozmawialem jeszcze dla pewnosci z dziewczyna z infolinii hotelowej (maja nawet polska obsluge :biggrin: ) ktora powiedziala ze sa 4 oddzielne lozka... ale jakos jej nie wierze :icon_razz: . Generalnie apartamentos kosztuje niecale 80 euro za dwa dni. Nawet jezeli dla 3 osob to nie jest zle bo wychodzi po niecale 14 euro od osoby za dzien (tyle co za kemping w Rimini). Tylko ze jakby nie liczyc 2 x 3 daje 6 a nas bedzie min. 7. Mozemy jeszcze zarezerwowac jeden pokoj jezeli ktos z nowych potwierdzi udzial, albo na miejscu ogarniemy jakas dostawke dla jednej osoby :biggrin: albo w ogole rezygnujemy i szukamy czegos na miejscu....

 

no i jak?

 

 

Edytowane przez Luker_zet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.06 Kto chce dolatuje na wieczor do Wrocka lub okolic

11.06 Wrocław-Gorlitz-Nurberg - w czwartek rano spotykamy się we Wroclawiu i dalej na atakujemy Niemcy. Postój gdzieś po ok. 1000km tj. okolice Nurnberg

12.06 Nurnberg – Monako (800km) - w jeden dzien zaliczamy Niemcy, Austrie, Szwajcarie, Wlochy, Monako, Francje no i jestesmy na Lazurowym ( ewentualnie zatrzymujemy sie przed Monaco )

13.06 zwiedzamy Monaco, Lazurowe, może jakaś plaża - chwila zeby odpoczac i zregenerowac sily :biggrin: (nocleg do ustalenia)

14.06 Nicea – Saint Tropez - Marsylia (200km) - lecimy wybrzezem, zwiedzamy Lazurowe (nocleg do ustalenia)

15.06 Marsylia – Andora (500km) - dolatujemy w Pireneje i zaliczamy Andore (nocleg do ustalenia)

16.06 Andora - Lleida (200km) zwiedzamy rozne fajne gorskie trasy w Pirenejach (trzeba poszukać fajnych tras w necie) (nocleg do ustalenia)

17.06 Lleida - Valencia (350km) lecimy bocznymi drogami no i na koniec dnia impreza w Walencji (nocleg w Walencji)

18.06 Valencia - Denia (100km) - CZWARTEK (troche za wczesnie na imprezy ale tam sa caly tydzien ) lecimy do Deni zeby zlapac prom na Ibize... impreza (trzeba pomyslec czy ogarniamy prom wczesniej czy na miejscu, jak promu nie bedzie to caly plan padnie)

19.06 Ibiza - PIATEK po imprezie(?) latamy po Ibizie na moto lub w klapkach po plazy , wieczorem nastepna impreza

20.06 Ibiza (Prom) - Denia - Malaga (580km) - SOBOTA powrót promem i lecimy z Deni do Malagi (trzeba pomyslec czy ogarniamy prom wczesniej czy na miejscu)

21.06 Malaga - Rabat (400km) - lecimy do Tarify (160km), z Tarify promem do Tangeru i dalej do Rabatu (ok 240km) (tutaj tez trzeba pomyslec czy ogarniamy prom wczesniej czy na miejscu)

22.06 Rabat - (100km) i lecimy w kierunku Fez

23.06 zwiedzamy Maknes i Fez i lecimy w kierunku Tangeru

24.06 Tanger - Tarifa (320km) - do Hiszpanii

25.06 Tarifa - Barcelona (ok 1000 km)

26.06 ewentualnie przesuniecie ???

27.06 ??? - Nurburg (?km) popoludniu/wieczorkiem docieramy na Nurburgring, znajdujemy lokum i przygotowanie psychiczne na powrot do domu i smiganie na torze

28.06 Nurburgring rano od 8.00 mozna jezdzic na torze, wstajemy wczesniej jezdzimy (do ok 11/12) i pozniej powrot do domu Nurburg - Wrocław-Dom (1100km)

 

Tytus czy na torze mozna posmigac 27.06?

 

14,15,16.06 wyskoczył mi zajebiscie wazny wyjazd do centrali AGV w Vicenza, Włochy więc będę to chciał zrobić tak, że w tym terminie polecę (500 km autostradami do Vicenza), tam 3 dni i spowrotem widzimy się w Hiszpanii.. No chyba że popijecie na lazurowym za mocno i bedziecie na plazy siedziec :)

Z naszych wspólnych wakacji nie zrezygnuję, a z tego wyjazdu do AGV nie mogę

Edytowane przez Tazzman

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tu... http://www.grupoplayasol.com/front/en/hote...es-vive-40.html

 

do centrum Ibiza town rzut beretem...

 

http://maps.google.co.uk/maps?f=d&hl=en&sa...4,0.318604&om=1

 

PS. Ok... juz wszystko prawie jasne :biggrin:

 

Haczyk jest taki ze.... apartament sklada sie z dwoch pomieszczen :bigrazz: - w sypialni sa 2 lozka a w salonie rozkladana sofa ktora z zalozenia jest dwuosbowa :icon_razz: W sumie 4 miejsca lezace. Tak to wyglada na zdjeciach, tak potwierdzili mi mailem... rozmawialem jeszcze dla pewnosci z dziewczyna z infolinii hotelowej (maja nawet polska obsluge :biggrin: ) ktora powiedziala ze sa 4 oddzielne lozka... ale jakos jej nie wierze :icon_razz: . Generalnie apartamentos kosztuje niecale 80 euro za dwa dni. Nawet jezeli dla 3 osob to nie jest zle bo wychodzi po niecale 14 euro od osoby za dzien (tyle co za kemping w Rimini). Tylko ze jakby nie liczyc 2 x 3 daje 6 a nas bedzie min. 7. Mozemy jeszcze zarezerwowac jeden pokoj jezeli ktos z nowych potwierdzi udzial, albo na miejscu ogarniemy jakas dostawke dla jednej osoby :biggrin: albo w ogole rezygnujemy i szukamy czegos na miejscu....

 

no i jak?

 

 

Ja zabieram ze sobą i tak materac dmuchany, więc wrazie gdyby nie było 4 łóżka to moge kimnąc na podłodze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14,15,16.06 wyskoczył mi zajebiscie wazny wyjazd do centrali AGV w Vicenza, Włochy więc będę to chciał zrobić tak, że w tym terminie polecę (500 km autostradami do Vicenza), tam 3 dni i spowrotem widzimy się w Hiszpanii.. No chyba że popijecie na lazurowym za mocno i bedziecie na plazy siedziec :)

Z naszych wspólnych wakacji nie zrezygnuję, a z tego wyjazdu do AGV nie mogę

 

no jasne AGV lepszy od ASRT :biggrin:

 

Tazman a twoje urodziny to kiedy sa bo cos pamietam ze planowalismy na Lazurowym swietowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tazzman znowu zwinnie wywinal sie z robienia urodzin na wycieczce bo o ile pamiec mnie nie myli to geburstag ma 14/15... :P ;)

 

Mysle ze z tym hotelem na ibizie bedzie ok, a zobaczy sie na miejscu jak te dodatkowe lozko zorganizujemy :)

 

co do planu to mam jeszcze jeden pomysl :

 

12.06 Nurnberg – Monako (800km) - w jeden dzien zaliczamy Niemcy, Austrie, Szwajcarie, Wlochy, Monako, Francje no i jestesmy na Lazurowym ( ewentualnie zatrzymujemy sie przed Monaco )

 

W tym dniu bedziemy chyba przejezdzec kolo Milano we Wloszech i tak pomyslelem ze wg moich wyliczen bedziemy leciec obok kultowego/najszybszego toru MONZA! mozna by bylo wpasc i polukac, porobic fotki, co wy na to? Oczywiscie jezeli starczy czasu i beda chetni... W dnaich 11/14 czerwca jest tam organizowane - "Aria Nuova 2009" cokolwiek to znaczy ;)

Edytowane przez Tytus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luker, AGV nie wazniejsze ale wiesz... taka praca ;)

 

urodziny mam dokladnie 15.06 wiec sie zrobi albo dzien wczesniej albo 2 dni pozniej...

 

Tak czy siak od 11 do 14 jestem wszedzie, pozniej na 3 dni znikam, a potem znow jestem caly czas a moze nawet i dluzej :)))

 

Obiecuje ze nadrobie w Maroko swoja aktywnoscia :)

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobimy dzień wcześniej i do doopy pojedziesz :biggrin:

pzdr

 

eeee.... ale mi sie porypało :/ 15tf of July a nie June.. jade w lipcu a nie czerwcu :)

 

tak wiec urodziny moje mozna zrobic w stylu cyganskim czyli chlanie do upadłego.

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowe juz jest Czerwiec , jeszcze 10 dni i ogień :bigrazz:

Kto w koncu robi te extra koszuli z kieliszkami na smyczkach?? Co z kimacją pod Wrocławiem.

panowie od Hayek i Gixerów sie nie odzywają, więc chyba zostaje Lucky 7

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relacja i fotki beda na sportbike-adventure.pl ale stronka ruszy dopiero po powrocie bo jakos czasu nie starczylo w zimie :icon_razz:

 

Wariot pamietam ze cos pisales ze ogarniesz temat koszulek? Mam jeszcze logo ktore mozemy dodac.

Tytus a moze na koszulki wrzucimy tez logo fireblady.ply?

 

Co do opcji spania we Wroclawiu to szukalem i jakos taniej opcji a'la Krystyna Plaza nie znalazlem... wiec wymyslilem ze sie przekimam po drodze w motelu http://www.motel-es.com.pl/ i rano w czwartek bede mial juz tylko rozgrzewkowe 80 km do Wroclawia. Ale jak ktos ma jakas propozycje we Wroclawiu to chetnie sie przylacze to nie bede musial chlac browarow z kierowcami tirow.... :biggrin:

 

A gdzie dokladnie spotykamy sie w czwartek 11.06? Myslalem o jakiejs stacji benzin na autostradzie juz za Wroclawiem... ktos kojarzy jakies takie dobre miejsce?

 

 

Edytowane przez Luker_zet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do loga to oczywiscie moge moje logo fireblade.pl udostepnic w wersji cdr a bedzie to wygladac tak ;)

 

http://fireblade.pl/test/logo_czarne_napis_pod_kolanem2.jpg

http://fireblade.pl/test/logo_czarne_napis_pod_kreska2.jpg

 

Co do spotkania na stacji to na autostradzie a4 wroclaw katowice i wroclaw gorlitz raczej stacji brak trzeba o tym pamietac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do loga to oczywiscie moge moje logo fireblade.pl udostepnic w wersji cdr a bedzie to wygladac tak ;)

 

http://fireblade.pl/test/logo_czarne_napis_pod_kolanem2.jpg

http://fireblade.pl/test/logo_czarne_napis_pod_kreska2.jpg

 

Co do spotkania na stacji to na autostradzie a4 wroclaw katowice i wroclaw gorlitz raczej stacji brak trzeba o tym pamietac :)

 

 

Loga fajne, to z pod kolanem dla mnie lepsze.

 

NO wlasnie , co Panowie ze spotkaniem, o ktorej i gdzie sie spotykamy, ktos ma jakas miejscowke na spotkanie.

Kto z Was spi we Wrocku, My z Myciorem spimy napewno, jeszcze nie wiemy gdzie dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...