Skocz do zawartości

ASRT - Africa Journey - Maroko - 11.o6.2oo9


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorki za brak zainteresowania tematem,

ale jestem tak zajęty kompletowaniem całego wyposażenia na wyprawe że na nic nie starcza mi czasu,

mama się martwi że chudne w oczach bo niemam czasu na jedzenie ehh... :biggrin:

Z resztą wszystko ponoc bylo omówione w Krakowie :icon_biggrin:

A organizacja trasy idzie Wam tak sprawnie, że chyba powinniscie otworzyc jakies bióro podróży typu Al Szallah Hamass Travel :icon_biggrin:

 

Odnosnie mojego wyjazdu to nic się nie zmienilo, czyli jade .Zmienił się troche motor, a dokładnie owiewka, przybrała troche inną postac ale do czerwca sie z tym uporam.

 

Moglibyście wypunkowac co jest do ogarniecia bo teraz to niewiem co kto wziął na barki,a tak każdy dostałby po jednym i bylo by sprawiedliwie

 

Jesli chodzi o Nurburg to wolałbym w niedziele pojeżdzic, bo jakoś niewidze tego że po 1000 km jeszcze leciec na tor,

2 okrązenia mysle że powinny wystarczy, zresztą to i tak bedzie przejazd rekreacyjny, bo nie wybrażam sobie leciec na maxa i zastanawiac się czy za wzniesieniem bedzie w lewo czy w prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też 2 lapy pewnie wezme, ale zależy jak i kiedy tam sie doturlamy. Co do Ibizy i 18:06 - Ferry Corsten :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Torby Oxforda wypierd*lam na ten wyjazd i zakładam do eRłana 2 wałki i tank baga ponizej fotka jak bedzie wygladało moto z dwoma wałkami.

 

http://img43.imageshack.us/my.php?image=r1bag.jpg

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja zabieram ze sobą 4l Motula, filtr i zestaw MacGyvera :smile: , czy ktoś jescze zamierza wymieniac olej na trasie?

 

Jak doczytasz sie wstezc to juz wszyscy doszlismy do wniosku ze lejemy olej przed wypadem i nikt nie bedzie wymienial, bo niema co przesadzac.

6tys km to jest dolna i najbezpieczniejsza granica, wiec 8tys nic za wiele nie zmieni.

Podobnie z oponami.

 

Apropo MacGyvera to ja biore jak juz pisalem tasme, wiec nie ma sensu zeby brac wiecej. Wystarczy dla wszytkich, a najlepiej zeby wogole nie byla potrzebna.

 

Jak ktos bierze smar do lancucha toja bym sie podpia na zbedna ilosc, bo po co kazdemu pelny spray :bigrazz:

 

Jak juz chcesz cos z praktycznych rzeczy wziac to wez butle z palnikiem i siekiere :wink:

Edytowane przez wokibart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze zastanawiam się nad klamką sprzęgła i hamulca, nawet jak moto na postoju upadnie to te 2 elementy łamią się pierwsze, co wy o tym sądzicie,

 

Luker wysłał mi projekty tych koszulek, chciałem je jakoś ulepszyć, ale nie za bardzo mam koncepcje co można by zrobić z nimi, ewentualnie na dole bym mógł wypisać osoby jadące z nami, ale nie jestem pewien czy jest to konieczne ;) a wy co sądzicie o tych koszulkach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze zastanawiam się nad klamką sprzęgła i hamulca, nawet jak moto na postoju upadnie to te 2 elementy łamią się pierwsze, co wy o tym sądzicie,

 

Luker wysłał mi projekty tych koszulek, chciałem je jakoś ulepszyć, ale nie za bardzo mam koncepcje co można by zrobić z nimi, ewentualnie na dole bym mógł wypisać osoby jadące z nami, ale nie jestem pewien czy jest to konieczne ;) a wy co sądzicie o tych koszulkach??

 

Nie kracz !!!! :wink:

 

Gdzie ten link ???

 

Badalem temat spania na Ibizie, i za pokoj 2 osobowy wychodzi ok 50 Erykow za noc. Jest miejscowka do dobrze ulokowanym miejscu.

Sa za 40 ale to jest daleko bo ponad 20 km od miejsc ktore nas beda intersowac.

 

https://www.hostelsclub.com/step01_city.php...ti=2&currency=1

 

Teraz pytanie czy rezerwojemy i placimy teraz , czy szukamy na miejscu. Wiadomo ze na miejscu cos moze byc taniej ale czy sie wszycy zmiescimy w jednym miejscu...

Z tego co misie wydaje to bedziemy na miejscu wieczorem, i nie wiem jak tam z szukaniem bedzie.... jednka zawsze sie cos znajduje wiec moze i tym razem sie da :)

Edytowane przez wokibart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja zabieram ze sobą 4l Motula, filtr i zestaw MacGyvera :smile: , czy ktoś jescze zamierza wymieniac olej na trasie?

 

Mi 3 tygodnie temu wypadła zmiana oleju, więc do 11.06 wpadnie mi jeszcze 2000 km a 10k km na jednym oleju to już lekka przesada.

Więc w Hiszpani pobrudze sobie ręce

Jerry a sprawdzales w serwisowce co ile olej trzeba wymiemniac? w fajerze wymiana zalecana przez producenta to 12tys km! i nie zdziwie sie jak u ciebie bedzie tak samo! co 6 tys jest porzeglad a ze prawie kazdy wymienia wtedy filtr z oleje to jest poprostu "nadgorliwosc" :P ;)

 

Wokibart@ a nie ma na ibizie pol namiotowych? wydaje mi sie ze tam to by bylo najlepsze rozwiazenie :)

 

wariot@ wez moze jeszcze tarcze sprzeglowe, zapasowe klocki, dekle, karnister i bedzie komplet ;) :P Nie przesadzaj z tym w tamtym roku tyle przejechalismy i tylko ja mialem "mala" awarie z gwozdziem w oponie... wiec myse zeby kazdy sobie wzial zamiast np 4Litrow oleju 0,5 litra kola zapasowego :D

 

dawaj linka koszulek do zatwierdzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzisiaj własnie kupiłem oponki i będę je zmieniać kilka dni przed wyjazdem...

 

Jako że śmigam na Diablo Supercorsach na przód kupiłem rownież Diabełka (Diablo Rosso), a na tył następce Diablo Strady - Angel ST (turystyczno sportowe), olej i filterek zmieniam przed samym wyjazdem, klocki przednie również.

 

Z rzeczy dodatkowych biorę:

-montuje wejscie na ładowarkę samochodową

- zabieram oponę w sprayu

- 0,5 l oleju na dolewkę (Castrol GP Syntetic)

- spray do łańcucha Motul Chain 400 ml

- latarkę małą

- rolkę papieru tolaetowego jakby człowiek kac kupa w trasie złapała ;)

 

Biorę oczywiście spodenki (długich nie biorę), bluzę, klapki, majty, skarpety, troszkę proszku do prania i jakieś tam inne pierdoły =)

 

 

 

 

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wokibart@ a nie ma na ibizie pol namiotowych? wydaje mi sie ze tam to by bylo najlepsze rozwiazenie :)

 

 

sprawdzalem...jest 7 campingow na Ibizie...wszystkie raczej w malo ciekawych miejscach...

http://www.ibiza4all.org/campings.htm

 

ale znalazlem jeszcze takie pokoje 4 osobowe bardzo blisko centrum Ibiza Town!

 

http://www.grupoplayasol.com/front/en/hote...es-vive-40.html

(mozna zrobic rezerwacje wplacajac 10%)

 

http://www.hosteltouristworld.com/en/Apart...a-Mar_16068.php

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Biorę oczywiście spodenki (długich nie biorę), bluzę, klapki, majty, skarpety, troszkę proszku do prania i jakieś tam inne pierdoły =)

 

Tazzi wez pod uwage ze nie wszedzie mozna wchodzic w krotkich spodenkach... np imprezy

 

sprawdzalem...jest 7 campingow na Ibizie...wszystkie raczej w malo ciekawych miejscach...

http://www.ibiza4all.org/campings.htm

 

ale znalazlem jeszcze takie pokoje 4 osobowe bardzo blisko centrum Ibiza Town!

 

http://www.grupoplayasol.com/front/en/hote...es-vive-40.html

(mozna zrobic rezerwacje wplacajac 10%)

 

http://www.hosteltouristworld.com/en/Apart...a-Mar_16068.php

 

Pola namiotowe obczajilem i tez mi sie nie wydaja ciekawe......

Te 4 osobowe to fajna opcja, wychodzi 158 Euro za 2 pokoje 4 osobowe za 2 noce 18-20 czerwiec

Faktycznie mozna wplacic 10% i mamy nocleg. Ja jestem za, a jak reszta ??

 

Panowie czy jedziecie na motocyklach takich jakie macie w podpisie??:) napiszcie czy na tak dalekich trasach da się jakoś wytrzymać:):)

pozdrawiam

 

Wbrew pozorom jazda jest przyjemna, pod warunkiem ze sam zapewniasz sobie wrazenia jazda :cool:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem juz rezerwacje dwoch pokoi 4-osobowych. Maksymalnie do 2 dni przed przyjazdem mozemy jeszcze zrezygnowac podobno bez kosztow. Calosc wyszlo 157 eur, wplacilem 10%. Dziwnie tanio ale moze jest jakis haczyk :icon_razz: zadzwonie i jeszcze ich wypytam... mozemy tez wziac 4 pokoje 2-osobowe zeby bylo wygodniej :biggrin: Cena za pokoj taka sama... ok 30 Eur 18/19.06 i ok 40 Eur 19/20.06.

 

rozumiem ze na chwile obecna mamy 7 pewniakow na wyjazd? Reszta sie nie odzywa wiec dla nich kwater nie rezerwujemy...

 

 

 

 

Edytowane przez Luker_zet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodajcie panowie konkretnego linka gdzie to mamy ta miejscówke na Ibizie zaklepaną.

Po drugie nie wiem czy jest sens wszystko ustalic telefonicznie i zarezerwowac miejsca pamietacie RIMINI :buttrock: z drugiej strony jak cos zarezerwujemy to jest szansa ze nie przebalujemy w jednym miejscu 2 tygodnie :bigrazz:

 

pzdr

 

Panowie czy jedziecie na motocyklach takich jakie macie w podpisie??:) napiszcie czy na tak dalekich trasach da się jakoś wytrzymać:):)

pozdrawiam

pewnie że sie da , zlookaj nasz temat z poprzedniego sezonu/wypadu:

http://forum.motocyklistow.pl/Podroz-do-po...008-t88911.html

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...