Skocz do zawartości

ASRT - Africa Journey - Maroko - 11.o6.2oo9


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok to ja biore biala L

 

co do sprzetu elektronicznego, kto bedzie mial kamere a kto aparat? Ja napewno aparat biore bo kupilem nowy specjalnie na wyjazd :) a z kamera to nie wiem czy chce mi sie ja taszczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki ogarnie i zrobiłem to w sposób następujący:

Białe 10 szt rozmiary L i M każdy sobie coś wybierze

Inny kolor(albo szary albo błękitny to już nie zależy ode mnie) będę miał 2-M i 6-L

 

Każda koszulka kosztuje po 28 zł (więc cena jest chyba ok)

 

 

to ja biała L i błękitka L :)

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biore kamere, dokupilem soczewke szerokokatna dla lepszego efektu, aparatu nie biore wiec bede Enzo bis :biggrin:

 

Szukam w wawie kaset 120 min, jezeli nie znajede to Tytus mozesz zalatwic pare bo rok temu miales? Najlepiej 10 szt. Tutaj jakos nie nie ma... A film wazana sprawa :biggrin:

 

To jak z hotelem we wrocku? no i gdzie sie spotykamy 11 rano?

 

Z waznych rzeczy to nie zapomnijcie paszportow :bigrazz: !!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z hotelem we wrocku? no i gdzie sie spotykamy 11 rano?

11 mysle ze to troche za mozno, miedzy 9/10 najlepiej, zawsze lepiej wczesniej wyjechac i miez zapas niz pozniej i gonic :P A na 100% i tak nie wyjedzie sie o okreslonej godzinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 mysle ze to troche za mozno, miedzy 9/10 najlepiej, zawsze lepiej wczesniej wyjechac i miez zapas niz pozniej i gonic :P A na 100% i tak nie wyjedzie sie o okreslonej godzinie ;)

 

 

chodzilo mi o 11go czerwca rano :icon_razz: dla mnie moze byc i 8 rano tylko gdzie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest dobra miejscówka

http://mapa.szukacz.pl/?&nc=51.050298&ec=1...typ=n&poi=hotel

 

W tym miejscu znajduje się Orlen przy A4, często busy zabierają z tamtąd ludzi na zachód.

 

Myśle że to dobre miejsce, bo następne tankowanie dopiero na granicy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Siemano Panowie.

Mi sie zrobiła troszke SHITowa sytuacja, której nie da sie obejść i nie moge jechać 11 czerwca z wami, wylatuje 13 czerwca po południu i myśle ze dogonie was pod Andorą gdzie macie mete. Mam do zrobienia jakieś 2 tysie w ciągu 1,5 dnia - moze sie uda. Ominie mnie Lazurowe , ale na trasy w pirenejach juz nie pozwole.

 

Wariot dla mnie koszulki szara i niebieska - bo pozabijam jak dostane białą!!

 

chche, chce :) moge w ramach przeprosin zagadywac kolesi dla Ciebie na ibizie ;)

 

obiecujesz :biggrin: ??

 

Ja napewno aparat biore bo kupilem nowy specjalnie na wyjazd :) a z kamera to nie wiem czy chce mi sie ja taszczyc :)

A co to za aparata nabyłeś??

Kamerke tez bierz bo film to podstawa.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to mamy zalatwione ;)

 

wariot wylatuje z bielska w czwartek rano

tytus z katowic

 

u mnie spia luker i woki i w 5tke wylatujemy z kato ok 7-7:30

 

dolecimy do Jerrego ok 9:30 i dluga na w kierunku Francji.

 

Mycior dolatuje do nas 15go i za spoznienie (jak mi sie urwie film 15-go w moje urodziny) zanosi mnie do hotelu lub namiotu ;)

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...