Skocz do zawartości

Uliczni Ryzykanci - motorowery, crossy i freestyle


ULR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie chłopaki latacie. Bardzo fajnie się Was ogląda. Większość filmików gości co dostali plasticzki od tatusiów nie dorasta waszemu do pięt. Na tamtych cały czas tylko palenie gumy, podrywanie przodu, palenie gumy... żygać się chce.

Na Waszym filmiku się ani trochę nie nudziłem, nie ma żadnej monotonii. Naprawdę świetny filmik.

Ale fakt faktem, że chociaż najtańsze tigery moglibyście sobie kupić. Bańki trzeba szanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt faktem, że chociaż najtańsze tigery moglibyście sobie kupić. Bańki trzeba szanować.

 

najtańsze tigery dają taką ochrone jak prezerwatywy z kiosku za 30 gr :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko, ten romet to 2 czy 3 biegówka, jakie przełożenie, jakie zębatki? Trójeczki miały ciut mocniejsze silniki, tak samo jak komarki, jawicą (ogar 200) też ostatnio z nudów stawialiśmy na gumę, laczka też spalilismy aż strzelił :P:P tak z nudów hehe, kolega brak prawka to do roboty jezdzi jawica i sprzet trzeba czasem przedmuchac. No i jeszce jedno pytanko, przespawywaliście podnóżki w tych kwikach? jakiś inne modyfikacje? bo mi nigdy za żadnego wała ogar 205 z siedzenia na koło nie chciał iść a silnik żyleta :)

po obejrzeniu waszego filmiku i czwartej części szrota... kusi mnie żeby kupić znów jakiegoś dwusuwa do gnojenia, no a co do bezpieczeństwa, ganić nie będe, sam krępowałem sie troche kaskiem przy leśnych kombinacjach, ale dynke ma się tylko jedną, musiałem sie przyzwyczaic

na komarkach raczej sobie krzywdy nie zrobicie ale to nadal raczej... przemyślcie to sobie po prostu czy warto, kumpla 2 lata temu pozbierała karetka bo mu widełki uciekły z pod rowera a kiera w góre poszła, a predkosc duzo mniejsza od Waszych...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w ogóle po co te teksty piszecie?? To miała być ocena ich umiejętnośći!!, a nie bawienie się w dobrą Mamusię i nakazywanie co wolno, a czego nie!!I skończcie to siano bo nie ma co z niektórymi rozmawiać ... :lapad:

co sie tak napinasz? pewno samych pochwał się chłopaki spodziewali i aplauz ogólnopolski, same "UAU" i "O K...A , ALE KOZAKI" - przecież różni ludzie to oglądają i każdy ma swoje zdanie, i zamiast się obrażać na krytykantów to wnioski jakieś by wyciągnęli, że można coś poprawić

 

" Uliczni Ryzykanci - motorowery, crossy i freestyle -

Piszcze co sądzicie o filmach, kierowcach oraz jakie są wasze wrażenia" - tak brzmi ten wątek,

jeśli nie podoba mi się jazda bez kasku i moje wrażenia są negatywne to co mam napisać?

Edytowane przez zenoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto nie ryzykuje ten nie żyje!!!

 

Sam na ten tekst wpadles czy z filmu wziales ?

 

I w ogóle po co te teksty piszecie?? To miała być ocena ich umiejętnośći!!, a nie bawienie się w dobrą Mamusię i nakazywanie co wolno, a czego nie!!I skończcie to siano bo nie ma co z niektórymi rozmawiać ... :lapad:

 

jak wyzej, nie potrafisz przyjadz krytyki innych, nie zakladaj watku i nie wchodz w temat.

 

Idac tym tokiem myslenia Pfeifer jest cienki Bolek, bo jezdzi w kurtce, protektorami i helmie. :banghead:

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom Macie wysoki ale najlepsi maja kontuzj i pisanie, że umiejętności wystarczą aby robić pokazówki w adidasach i koszulce zostawiam bez komentarza...

http://www.scigacz.pl/Piekny,bol,leczenie,...stunt,8160.html

 

zdjęcia robią wrażenie, aż nie chce się wierzyć, że kochane 2 koła mogą zrobić takie kuku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia robią wrażenie, aż nie chce się wierzyć, że kochane 2 koła mogą zrobić takie kuku.

A gdy faworyzuje się tylko jedno z dwóch, to drugie z zazdrości powoduje wzrost prawdopodobieństwa zrobienia takiego 'kuku'...

Oczywiście i dwa (a nawet cztery) też potrafią się zemścić, ale używanie tylko jednego zdecydowanie sprzyja takim efektom specjalnym...

Dlatego niezmiernie ważne są wszelkie możliwe zabezpieczenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy faworyzuje się tylko jedno z dwóch, to drugie z zazdrości powoduje wzrost prawdopodobieństwa zrobienia takiego 'kuku'...

Oczywiście i dwa (a nawet cztery) też potrafią się zemścić, ale używanie tylko jednego zdecydowanie sprzyja takim efektom specjalnym...

Dlatego niezmiernie ważne są wszelkie możliwe zabezpieczenia.

 

Zabezpieczenia są ważne to prawda, tylko że złamany piszczel to chyba nie efekt jazdy bez kombinezonu. Kombinezon niewiele by chyba pomógł. Współczuję tym, którym zrobiono takie zdjęcia, bo jak domniemam rekonwalescencja nie trwała 4 tygodni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenia są ważne to prawda, tylko że złamany piszczel to chyba nie efekt jazdy bez kombinezonu. Kombinezon niewiele by chyba pomógł.
No ale nie samym kombinezonem stunter żyje ;)

Solidne protektory na kończyny, buzzer, buty... zresztą nie wiem - nie znam się...

na koło (i tylko tylne ;) ) stawiałem jedynie motorynki, Simsony, MZtki...

a to było dawno temu i wtedy nawet nie było obowiązku kasku na motorower, więc go nie miałem ;)

O jakichkolwiek innych zabezpieczeniach mało kto wtedy słyszał.

 

 

Współczuję tym, którym zrobiono takie zdjęcia, bo jak domniemam rekonwalescencja nie trwała 4 tygodni...
Wszelkie żelastwo wkłada się zwykle na 6-18 miesięcy, więc to raczej więcej niż 4 tygodnie ;)

 

A takiego Ilizarowa jak na jednym ze zdjęć, to jeszcze trzeba 'dostrajać' co jakiś czas.

Edytowane przez Miras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie żelastwo wkłada się zwykle na 6-18 miesięcy, więc to raczej więcej niż 4 tygodnie ;)

 

A takiego Ilizarowa jak na jednym ze zdjęć, to jeszcze trzeba 'dostrajać' co jakiś czas.

 

6-18 miesięcy... :eek: :eek: Boże chroń przed dzwonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pro po "ryzykantów" to za umiejętności ich podziwiam( chwała im za to :notworthy: ) , za brak kasków minus WIELKI ale wybaczam im to bo sam 5 lat temu tak śmigałem( no nie tak dobrze jak oni) na jawce a kasku nie miałem bo niby skąd miałem wziąć jak jedyną kase co miałem to szła na PB95 do jawki, jak by mieli kase na ochraniacze i kaski to takimi pierdziawkami nie jeździli tylko o wiele lepszymi made in Japan.

To tylko moje zdanie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...