Skocz do zawartości

Pare pytań o SHLm11


szymus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie co do szklanek masz na nich bite numery czesci?

 

Na części chromowanej jak i na lakierowanej nie ma rzadnych numerów. W amorach od SHLm06 mialem bity symbol SHLm06 a na amorach od m11 nic takego nie dostrzegłem. Wogule mało na których częściach widnieją jakiekolwiek napisy.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuzyn mnie w chu*a zrobil

 

Z rodzinom najlepiej wychodzi się na zdięciach ;) Nie przejmuj sie jak bardzo napaliłeś się na SHL to może kup sobie jakiegoś złoma i go wyremontój (to znowu nie są tak duże pieniądze).

 

Kurde chciałbymżebyście mi coś doradzili (ale ost nikt nie odp na moje pyt niewiem moze mój temat jest już nie ciekawy i nikomu niechce się tu pisać). No więc kupiłem sobie srodek do konserwacji podwozi itp taka gumowata farba w spreju i pomyślałem sobie że chyba dobrze by było żebym pomalował nią błotniki od środka, skrzynke narzędziową od środka i osłony (te blachy) też oczywiście od środka. Na tą farbę połorzony zostanie takrze lakier. I teraz

moje pyt czy lakier nie będzie złaził z tej gumowatej farby?

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

no szymys chyba Cie zmartwie ,z niektorych takich srodkow farba zlazi a z niektorych nie.

najlepiej zapytac fachowca lakiernika (jesli masz znajomego).

 

jednak na Twoim miejscu,jesli nie masz zamiaru jezdzic po polach i na deszczu/sniegu niekladl bym tego srodka bo i po co?

jesli bedziesz na swojej shlce smigal tylko "w sloneczna niedziele" to chyba mija sie to z celem.

jednak jesli mimo zdecydujesz sie go polozyc to zapytaj lakiernika i pokarz mu puszke,

on bedzie wiedzial najlepiej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak jesli mimo zdecydujesz sie go polozyc to zapytaj lakiernika i pokarz mu puszke,

 

Jak tez mowisz tak też zrobiłem Lakiernik mówi że farba z tego nie zejdzie. A tam gdzie jedze czyli na wiosce u mojej babci wszystkie praktycznie drogi są żwirowe :D a żwir nawet w słoneczny dzien potrafi wybiś dziure w powłoce tylko polakierowanej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...