Jump to content

odzież RST, kombinezon, kurtka - jak oceniacie?


Recommended Posts

Witam, zakupiłem ostatnio za rozsądną kasę komplet goretexowy tej firmy, mają bardzo tanie kombinezony skórzane. U jednego z przedstawicieli była przecena z 299 na 149 funciaków 8O .

Jeszcze sobie w tym nie latałem ale wygląda na bardzo porządnie zrobione i w sumie za nie dużą kaskę. Firma wywodzi się z UK, ma ktos jakieś doświadczenia z w/w firmą :?:

 

 

http://www.rst-moto.com/index2.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Nie ma takiej stronki. Od nowego sezonu znajomy bedzie sciagal ciuchy tej marki, ale to dzialalnosc poboczna do sprzedazy motocykli. Kupilismy jeden komplet ciuchow tekstylnych tej marki na probe. Jakosc wykonania naprawde mile nas zaskoczyla. Porownujac do ciuchow polskich marek (Retbike, MTTR) jakos jest o niebo lepsza a cena niewiele wyzsza. Komplet spodnie + kurtka wyszlo by jakies 1300. Komplecik wyglada naprawde fajnie.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma takiej stronki. Od nowego sezonu znajomy bedzie sciagal ciuchy tej marki, ale to dzialalnosc poboczna do sprzedazy motocykli. Kupilismy jeden komplet ciuchow tekstylnych tej marki na probe. Jakosc wykonania naprawde mile nas zaskoczyla. Porownujac do ciuchow polskich marek (Retbike, MTTR) jakos jest o niebo lepsza a cena niewiele wyzsza. Komplet spodnie + kurtka wyszlo by jakies 1300. Komplecik wyglada naprawde fajnie.

 

 

mnie interesowała by skórzana kurtka bo spodnie i buty mam ale nie moge kurtki znaleźć... mam wielka prosbe jesli cos bedziesz wiedzał albo miał jakies konkretne ciuchy to daj znac pozdrawiam!

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Link to comment
Share on other sites

Porownujac do ciuchow polskich marek (Retbike, MTTR) jakos jest o niebo lepsza a cena niewiele wyzsza.

A z drugiej strony-ciuchy te sa niewiele tansze od Berika/Arlen Nessa. Niedawno pojechalem kupic kurtke skorzana-byla calkiem fajna RST za bodajze 750 pln a za stowke wiecej Berik w promocji(normalna cena 1100). Wybor byl oczywisty :P

Link to comment
Share on other sites

A z drugiej strony-ciuchy te sa niewiele tansze od Berika/Arlen Nessa. Niedawno pojechalem kupic kurtke skorzana-byla calkiem fajna RST za bodajze 750 pln a za stowke wiecej Berik w promocji(normalna cena 1100). Wybor byl oczywisty :P

 

No wlasnie tu jest pies pogrzebany. Trafiles na reguly chwilowa akcje jaka jest promocja. Udalo Ci sie tanio wyrwac fajny ciuch i cieszymy sie twoim szczesciem, ale nie kazdy bedzie mial takiego farta :) A ciuchy RST sa caly czas w takich cenach i kto wie...? Moze RST tez bedzie kiedys robilo promocje. Jaka wtedy bedzie roznica w cenie ?:P

 

 

Carroll. Co by Cie interesowalo. Podaj tez rozmiar na wszelki wypadek. Jak bedziemy sie wybierac na wyspy to jeszcze sie Ciebie spytam czy jestes zainteresowany, tak dla potwierdzenia.

 

http://www.rst-moto.com/index.php/products/

 

Edited by JERY
Link to comment
Share on other sites

Trafiles na reguly chwilowa akcje jaka jest promocja. Udalo Ci sie tanio wyrwac fajny ciuch i cieszymy sie twoim szczesciem, ale nie kazdy bedzie mial takiego farta :) A ciuchy RST sa caly czas w takich cenach i kto wie...? Moze RST tez bedzie kiedys robilo promocje. Jaka wtedy bedzie roznica w cenie ?:P

 

Patrze na strone Powerbike i promocja jest nadal aktualna. Tak sobie szybko policzylem ,ze kurtke kupowalem pod koniec lipca...wiec ta "chwilowa" promocja trwa juz pol roku :) A moze pod nazwa "promocja" ukrywa sie po prostu dostosowanie cenw Polsce do reszty swiata?

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie tu jest pies pogrzebany. Trafiles na reguly chwilowa akcje jaka jest promocja. Udalo Ci sie tanio wyrwac fajny ciuch i cieszymy sie twoim szczesciem, ale nie kazdy bedzie mial takiego farta :) A ciuchy RST sa caly czas w takich cenach i kto wie...? Moze RST tez bedzie kiedys robilo promocje. Jaka wtedy bedzie roznica w cenie ?:P

Carroll. Co by Cie interesowalo. Podaj tez rozmiar na wszelki wypadek. Jak bedziemy sie wybierac na wyspy to jeszcze sie Ciebie spytam czy jestes zainteresowany, tak dla potwierdzenia.

 

http://www.rst-moto.com/index.php/products/

 

 

bede bardzo wdzieczny w sumie to nie wiem jaki rozmiar tej kurtki wypada bo aktualnie mam L ale nie wiem jak to w innej firmie rozmiar wypadnie wiec poprzymierzak kilka kurtek i odezwe sie jaki mniej wiecej rozmiar a powiedz mi jeszcze tylko ceny to takie jak na stronie? pozdrawiam goraco!

motocykle to nie wszystko liczy się pasja

Link to comment
Share on other sites

Co do ceny to nie wiem. Na dzien dzisiejszy do ceny musial bys doliczyc 20-25%. Chcemy uzyskac jakis rabat i wtedy cena by spadla, ale nie wiem jak to wyjdzie. Ostatnio jak rozmawialismy w sklepie to trzeba by wziac towaru za 5000 funta.

Link to comment
Share on other sites

W polsce jest dystrybutor RST ale nie wiem kto nim jest. Wejdz na www.motomonster.pl i zapytaj bo maja te ciuchy w sklepie na miejscu.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Link to comment
Share on other sites

Nie ma takiej stronki. Od nowego sezonu znajomy bedzie sciagal ciuchy tej marki, ale to dzialalnosc poboczna do sprzedazy motocykli. Kupilismy jeden komplet ciuchow tekstylnych tej marki na probe. Jakosc wykonania naprawde mile nas zaskoczyla. Porownujac do ciuchow polskich marek (Retbike, MTTR) jakos jest o niebo lepsza a cena niewiele wyzsza. Komplet spodnie + kurtka wyszlo by jakies 1300. Komplecik wyglada naprawde fajnie.

 

w tej cenie mozna dostac Vanucci All Terrain, ja bym sie nie zastanawial.

Edited by RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Link to comment
Share on other sites

Hehe. Dobry jestes. Sama kurtka kosztuje 1200. A gdzie spodnie?

http://www.emotos.pl/index.php?p439,kurtka...ain-textiljacke

 

http://www.moto-akcesoria.pl/advanced_sear...n_description=1

 

Po 2gie. Ciuchy RST wygladaja na ciuchy sportowe tzn. taki maja kroj, kolory itp. Podany przez ciebie przyklad Vannuci AllTerrain to ciuchy typowo turystyczne. Fajne do ganiania po europie na AfricaTwin czy innym BMW GS, ale nie na sciga czy nakeda.

 

W polsce jest dystrybutor RST ale nie wiem kto nim jest. Wejdz na www.motomonster.pl i zapytaj bo maja te ciuchy w sklepie na miejscu.

 

Dystrybutora na polske nie ma. Wystarczy sprawdzic liste dystrybutorow na stronce firmy RST do ktorej link podalem gdzies wczesniej. To ze ktos ma te ciuchy z prywatnego importu nie oznacza ze jest dystrybutorem. Poza tym kolega pytal o polska strone internetowa firmy RST.

PZDR :flesje:

Edited by JERY
Link to comment
Share on other sites

Hehe. Dobry jestes. Sama kurtka kosztuje 1200. A gdzie spodnie?

http://www.emotos.pl/index.php?p439,kurtka...ain-textiljacke

 

http://www.moto-akcesoria.pl/advanced_sear...n_description=1

 

Po 2gie. Ciuchy RST wygladaja na ciuchy sportowe tzn. taki maja kroj, kolory itp. Podany przez ciebie przyklad Vannuci AllTerrain to ciuchy typowo turystyczne. Fajne do ganiania po europie na AfricaTwin czy innym BMW GS, ale nie na sciga czy nakeda.

Dystrybutora na polske nie ma. Wystarczy sprawdzic liste dystrybutorow na stronce firmy RST do ktorej link podalem gdzies wczesniej. To ze ktos ma te ciuchy z prywatnego importu nie oznacza ze jest dystrybutorem. Poza tym kolega pytal o polska strone internetowa firmy RST.

PZDR :flesje:

 

Ja kupilem nowy komplet za 1100 :)

 

 

uzytkowane na sporcie - http://w4.bikepics.com/pics/2008/11/13/bik...481202-full.jpg

 

i naked biku http://w3.bikepics.com/pics/2008/10/14/bik...448743-full.jpg

 

Nie wiem dlaczego twierdzisz, ze nie pasuje na tego typu sprzety. nie koniecznie musi byc turystyk , jest to ubrankobardzo uniwersalne. Nie przemakalne, przy 5 stopniach mozna jechac, wiatro szczelne.... same plusy. :biggrin:

Edited by RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Link to comment
Share on other sites

http://www.motor-passion.pl/ tu znajdziesz ciuchy RST.

Ja mam skorzane kombi Forza PC2 (jak na stronie), przejechane 7000 km od lipca do grudnia w niekoniecznie dobrych warunkach(zarowno >30 C jak i spore deszcze, raz nawet snieg :) ) i spisuje sie bez zarzutu, nie farbuje ubran pod spodem, nie pruje sie, material praktycznie nie jest zniszczony - wyglada na to ze jeszcze posluzy. Kupilem na MotoTargu za 850 zl i jak na te cene nie mam nic do zarzucenia.

Kolega ma skorzany kombinezon Rift i burty Forza - tez nie narzeka, sprowadzal przez sklep powyzej i ZTCP nie bylo problemow oprocz rozmiarowki.

Nie polecam kaskow RST - odpadaja te nakladane spojlery, sa glosne a glowna ochrona przed parowaniem jest wlot na czole ktory przepuszcza powietrze nawet jak jest zamkniety.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...