Skocz do zawartości

Suzuki GSX-R 750 rok 2001


Bandzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przebieg licznikowy 22.000 km

Rocznik 2001. Zarejestrowany, opłacone OC - do 05.2009

 

Technicznie idealny, mocny niczym litrówka, dzięki ulepszonym zawieszeniom stabilny i poręczny. Wizualnie do kosmetyki lakier. Sprowadziłem go dwa lata temu z Niemiec. Przejechałem nim zaledwie 3000 km. Zawory regulowane 2,5 tys. km temu. Sprawny, na chodzie.

 

Sportowy filtr i wydech, tylny amortyzator kompletny Wilbers, z przodu sprężyny+olej Hyper Pro + regulatory napięcia sprężyn przód.

Łańcuch AFAM +dwa komplety zębatek. Miałem glebę próbując swych sił na torze, założony nowy komplet owiewek z laminatu czeskiej firmy BikePlast. Stare owiewki daję w gratisie. Z przodu soczewki DLAA, z tyłu lampa na diodach LED (wszystko z atestami)

 

 

Zdjęcia:

 

Foto 1

Foto 2

Foto 3

Foto 4

Foto 5

Foto 6

Foto 7

Foto 8

 

Polecam :)

 

 

Możliwa zamiana na KTM 690 Duke z moją dopłatą. :buttrock:

Edytowane przez Bandzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ciekawa oferta... szukam coś właśnie w ten deseń, szkoda że nie masz oryginalnych owiewek, bo wiesz jak to puźniej z odsprzedażą u nas w kraju...

cena atrakcyjna, jeszcze jakbyś coś zszedł z tej ceny :D

Noi do szczecina całą polske musze przejechać... hmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co obserwuję Allegro, jest to najkorzystniejsza oferta na GSXR 750 K1 od dłuższego czasu. Chcę otrzymać jedyne 9900 pln zdając sobie sprawę z tego, że Szczecin jest dla wielu odległym punktem na mapie. Cena ta jest zamrożona. Gdybym policzył zaczynając na koszcie zakupu i własnoręcznego przywiezienia z okolicy Fuldy, po to ile kosztowały modyfikacje... Gdyby nie to, że mam w garażu znacznie wygodniejszą FZS 1000, pewnie w ogóle nie myślał bym o sprzedaży Suzuki.

 

Wychodzę z założenia, że nie ważne jak wygląda, ważne jak jeździ :icon_twisted: Tunningowe zawieszenia naprawdę robią dobrą robotę, a oryginalne owiewki do tego modelu na aledrogo to koszt rzędu 1200 pln (myślę w podobnej cenie można by odsprzedać te założone). Ktoś z pasją mógłby ozdobić te co są aerografem, czyniąc motocykl jeszcze bardziej niepowtarzalnym :crossy: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakie ty masz koszty sprowadzenia w porównaniu np. z Suwałkami ? Może poczekaj do wiosny to ktoś kupi.Bo z tymi przeróbkami to Ci będzie ciężko teraz sprzedać za 8.500 No chyba że trafisz farta.Njelepiej sprzedaje sie motocykle bez żednej modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ty masz koszty sprowadzenia w porównaniu np. z Suwałkami ? Może poczekaj do wiosny to ktoś kupi.Bo z tymi przeróbkami to Ci będzie ciężko teraz sprzedać za 8.500 No chyba że trafisz farta.Njelepiej sprzedaje sie motocykle bez żednej modyfikacji.

Dzięki za cenne rady :lalag:

 

Sprzęt przywiozłem z okolic Fuldy, mając ponad 1700 km do przebycia. Wypożyczenie przyczepki, paliwo, nocleg, pierwszy przegląd, opłaty skarbowe i rejestracja - możesz z grubsza to podliczyć. Jasne, że taniej niż z Suwałk, choć nie bardzo rozumiem co to ma do rzeczy ;)

 

Ofertę powiesiłem już teraz, niektórzy - tak jak ja - planują zakup i szukają moto na spokojnie poza sezonem :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

panie, kryzys.. na allegro motcykli tyle stoi że ohoho :P teraz ciężko sprzedać, może jak sie ociepli to sie ruszy.

Zgadza się, dlatego istnieje możliwość zamiany na samochód w podobnej cenie :icon_biggrin: (z klimą, chętnie corolla od '97, carina, civic, 323, almera, astra II)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...