Skocz do zawartości

Przegląd motocyklowy


Gość Lukasz1221
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lukasz1221

Witam !

 

30 stycznia kończy mi się ważność przeglądu w motocyklu. Motor teraz się zimuje i raczej nie będzie jak nim jechać na przegląd. Temat podobny był i dowiedziałem się, że można jechac później na przegląd (w moim przypadku na wiosen) , lecz istnieje ryzyko, ze w razie wypadku i zatrzymania przez policje, itp. itp. Ale chodzi mi o jedno, mianowicie, czy jeśli podjeżdza się na tym pojeździe na przegląd już z nieważnym przeglądem, to czy Ci panowie z stacji nie będą się czepiać, że nie było przez 2 miesiące przeglądu ? Jak to wygląda potem z podbiciem daty nastepnego badania ? Czy jest ona podbijana od daty zrobienia przeglądu na rok, czy od daty ważnosci tego przeglądu poprzedniego na rok czasu ?

 

 

 

Pozdrawiam,

Łukasz1221

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pękaj. Przegląd to nie ubezpieczenie OC, nie musi być ciągłości. Panowie się ucieszą że w ogóle ktoś przyjechał dać im kasę. Spojrzą czy moto ma obydwa koła i wbiją pieczątkę. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co najwyżej popatrzą z dezaprobatą, ale nic im do tego, że jeździłeś bez (albo nie, bo zima). przegląd jest podbijany na rok od wykonania, kiedy minął poprzedni nie ma znaczenia

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie miałem pisać że był taki temat.

Oni podbijają z datą wyrobienia badań.

Jeśli nie bedziesz mieć badań grozi zabranie ci dowodu, dostaniesz pokwitowanie i od woli policjanta bedzie zależało ile bedziesz mógł sie tym pojazdem poruszać, jeśli da ci chociaż 1 dzień to jedziesz załatwiać przegląd robisz go, puźniej poczekasz chwile zanim oni go odeślą do wydziału komunikacji i idziesz go tam odebrać, cała filozofia.

 

Aczkolwiek wiątpie że jak bedziesz grzeczny itp żeby ci wzieli dowód jak powiesz że jedziesz na przegląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...