Skocz do zawartości

HOLANDIA- 4 dniowy wyjazd motocyklowy


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam -

 

Planuje około 4 dniowy motocyklowy wyjazd do Holandii ( w wiadomym celu - imprezowanie baku baku itd- no bo po co sie jeździ do Holandi )

 

Wyjazd nie moze zajac wiecej niz 4 dni - szybki wyjazd w czwartek rano - i jazda na maxa - potem imprezki i powrót w niedziele. Poszukuje informacji najlepiej od osób które juz były w Holandi na temat miejscowości któe mogły by byc celem takiego wyjazdu - najlepiej gdzies niedaleko od granicy - nie za duza - no i oczywiście ze sporą ilości coffe shopów a jak by było nad jeziorem to była by rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Amsterdam, prowincja jest mieszczańska i pruderyjna. Holendrzy twierdzą że Amsterdam jest zagranicą ( dla nich ). Na prowincji życie zamiera o 9 - 10 godzinie, W A. dopiero zaczyna o tej porze.

Uważaj na przebierańców :) :mrgreen: żeby nie okazało się że panienka którą rwałeś cały wieczór ma jaja :) :)

 

Zbycho

XJR1300

 

www.jim.siedlce.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

bylem w Holandii przez 2 tygodnie, Zbyho ma racje, ja bylem w miejscowosci Horn i rzeczywiscie same pola, kanaly, i owce i krowy na tych polach (Michal cos dla Ciebie :) ), sami Holendrzy jacys tacy dretwi, pod sam koniec pobytu pojechalismy zobaczyc czerwona ulice do Amsterdamu, normalnie inny swiat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzieki ze mnie oświeciliscie - myslałem ze w HOlandi wszedzie sa fajne klimatya widze ze nieżle bym sie naciął jak bym przyjechał do jakiejs dziury - czyli trzeba jechac do Amsterdamu - tylko czy to nie zadaleko na 4 dniowy wypad - musze sprawdzic ile to km z poznania - chyba ze ktos wie i by mnie oswiecił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
witam. do amsterdamu z poznania jest 910 km. Pozdrawiam adam
uuuuuu w obie strony prawie 2tyś km a ile jeszcze jest z okolic Bialegostoku razy dwa do poznania. w sumie wychodzi że trza przejechać jakieś 3/4tyś km aby sobie zabakać. :) ... I tak pojade :) Ale nie wiem czy w tym roku. Jak coś to w drodze powrotnej podłanczamy sprzety na krótku a do akumulatorów ładujemy hasz (bedzie bakania do nastepnego wyjzdu :) A jak ktos jest odważny to bedzie mógł opchnać i kupić sobie drugie moto :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak by nie było masz Pablo lepiej. Bliżej. Liczyłeś już koszta? Ja liczyłem i mi wyszło 600zł na tank. Mam do przejechania 3tyś km z groszem. + jedzenie i spanie ale to bardzo zależy w jakich warunkach bedziemy kimać, jeśli chodzi o mnie to może być przydrożny rów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny paliwa to sadze, ze wyjdzie troche wiecej. Cena benzyny w Niemczech to okolo 1EURO za litr, a spalanie na autostradzie moze dojsc do 10 litrow. Czyli liczac tylko paliwo kupione w Niemczech (na 1400 km) to juz jest kwota ok 150 EURO razy jakies 5 PLN, dochodzi jeszcze paliwo w Polsce, im kto ma dalej tym drozej. Pozdrawiam Adam liczący:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No fakt nie brałem kwestii cen paliw w niemczech pod uwage. Ale co do spalania ... najwieksze spalanie jakie udało mi sie uzyskać to 11litrów na 100 ale... podczas ostrego jeżdzenia po mieście, czyli wiesz nono stop albo sie zapierałem przy hamownaiu albo przy przyśpieszaniu, tak lacac na trasie miedzy 120 a 150 mam około6l na 100. Ew. jak by sie uprzeć i jechać 80km/h to można zejść do4l/100. Tego nie wzią pod uwage Adam liczący :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak sam napisałem we wcześnijszym poście mam zamiar jechać od 120 do150, a nie jak napisałem jako ciekwostke 80. Miałem na myśli to że da sie zejsc do 4l przy tej predkosci, a nie że bede jechał 80 po autostradzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie będzie tak źle, a autostdradami to 5 godzin jazdy :twisted: . Pablo, kiedy zamiarujesz skoczyć...? Ponieważ ch*j szczelił wyjazd na narty, to może bym załapał się z Tobą...? Jedziesz w czwartek rano, tam jesteś na godz. max 16-tą, impreza do niedzieli, wyjazd w niedzielę o 12.00 (bo wtedy wywalają z hotelu) i w domu o 18 - 19 ej.... A jeżleli chodzi o odległości w Holandii, to z Amsterdamu do żadnej granicy nie jest dalej niż 100 km. I nie ma co liczyć na oszczędzanie! Trawa - 5 EUR szluga, 15 EUR paczka na 5 jointów. Piwo w knajpie jak to na zachodzie. Dziwki, od 30 do 60 EUR (zależy jak się targujesz) :mrgreen: . Wjazd na dyskoteki od 5 do 20 EUR (w zależności od lokalu). Jeżleli chodiz o panienki, to tylko turystki (niestety, holenderki piękne nie są, już krowy mają ładniejszw) a i tak najlepsze są dziwki (pierwszy sort!). Na miejscu zostawia się moto, i tramwajami/tasówkami tłucze po mieście. A na pewno wieczorem. A jak się człowiek ujara, to 15 km pieszo idzie nawet tego nie zauważając (znam z autopsji, kilka razy tam byłem, w tym dwa służbowo :buttrock: ). Poza tym językeim komunikacyjnym jest angielski (w burdelach może jeszcze być polski i rosyjski....).

 

Generalnie luzik. :)

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek - jeszcze dokładnie nie wiem kiedy - wszystko zalezy od pogody - ale nie wcześniej niz w kwietniu i nie później niz w połowie maja - moze na długi majowy weekend jezeli nie bedzie zadnej imprezy forumowej - wszystko jest do ustalenia .

Planowany skład ekipy - ja i R6 , Herubinek i Zx9 , Pan Starszy i XX oraz kumpel który był z nami w Bolesławcu na CBR F5 ale pojedzie chyba na R1 . Jezeli Maniek masz ochote jechac to zapraszam - _Paweł_ to raczej za nami nie nadąrzy bo prędkości na autostradzie bedą oscylowały w granicach 220 -240 nie mam zamiaru jechac cały dzien a motocykle ni ebeda obciazone bagazami bo zabieramy tylko najpotrzebniejsze rzeczy (spiwór +pare rzeczy osobistych ) -na autostradach w niemczech czasami zdazaja sie ograniczenia do 120 lub 140 wiec wtedy trzba bedzie zwolnic ale jezeli tylko bedzie możliwośc to bedziemy jechcac jak najszybciej

Kosztów dokładnie nie liczyłem - ale na hotel trzeba liczy cokoło 30 euro * 3doby =90euro , + paliwo + blizej nieorkeślona kwota na zabawe jaranie itd = ????? wazne zeby było fajnie a pieniadze sa po to zeby je wydawac :buttrock:

Cała trase chcemy poonac z max 3 przystankami - wyjechac około 5 rano i mysle ze najpóźniej po około 8 h bedziemy na miejscu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...