Skocz do zawartości

blokujae sie kolo na zgaszonym silniku


Kuklex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż ja w VTR robiąc ostrą redukcję np: 3 na 1 potrafię zablokować koło. Udało mi się to także przy redukcji z 4 na 2. :bigrazz:

Skoro silnik Ci nie gaśnie, koło się nie blokuje lecz gwałtownie zmniejsza obroty co powoduje utratę przyczepności. To nie jest blokada.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za pomoc. jest to moj pierwszy motor i na pewno bede miec jeszcze wiele pytan tego typu bo po prostu nie wiem czy tak powinno byc.

 

Panie Tomku, jestem swietnym przykladem na to ze poczatkujacy potrzebuja nauczyciela. niestety irlandzki system nauczania kierowcow ogranicza sie do testow teoretycznych i praktycznych wiec cala nauka lezy w rekach ucznia i to od niego zalezy czy pojdzie na kursy na ktorych czy ktos go czegos nauczy (powiedzmy ze oni umieja jezdzic...) czy sam (jak ja) bedzie sie uczyc

 

przepraszam za temat ktory troche zszedl na inny tor i troszke nie pasuje do mechaniki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania z pozoru śmieszne i głupie które moga wywoływać śmiech i ironie sa czasem kluczowe i wielu z poczatkujacych motocyklistów jakim np. jestem też ja nie zadaje ich ze strachu przed wyszydzeniem. Lepiej zapytać niż leżeć w rowie takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania z pozoru śmieszne i głupie które moga wywoływać śmiech i ironie sa czasem kluczowe i wielu z poczatkujacych motocyklistów jakim np. jestem też ja nie zadaje ich ze strachu przed wyszydzeniem. Lepiej zapytać niż leżeć w rowie takie moje zdanie.

:lalag:

 

Autorowi wątku polecam moje wypociny o redukcji z międzygazem:

 

http://www.kulikowisko.pl/porady.php#porada1

 

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...