Jump to content

zxr 400 chlodnica sie nie wlacza


soban
 Share

Recommended Posts

wlasnie przegladalem instrukcje obslugi moto i zauwazylem ze motor wyposarzony jest w chlodnice - (wiem ze to glupie stwierdzenie ale to moj pierwszy moto) i uswiadomilem sobie ze nigdy nie slyszalem zeby wiatrak chodzil po wylaczeniu silnika - czy to znaczy ze wiatrak jest zepsuty? jezdze duzo po miescie ale nie widzialem nigdy wskazowki dalej niz za polowe, czy to ma jakis wplyw na dzialanie swiec?

Link to comment
Share on other sites

Wentylator powinien włączyć sie dopiero powyżej połowy, on nie chodzi ciągle tylko załącza sie powyzej pewnego poziomu temperatury zeby schłodzić silnik. W niektórych sprzetach które mają dobrze rozwiązane chłodzenie nie włącza sie prawie nigdy, chyba ze naprawde jest lato 30 stopni i jedziesz bardzo wolno. Wiec nie masz sie o co martwić. To ze wskazówka nie jest na środku to w zxr 400 to normalne, bo u kumpla jest tak samo po prostu widocznie ta skala jest tak ustawiona.

 

pozdro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...