Skocz do zawartości

Kolizja-sprzedaz a dowod rejestracyjny


Qurde
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem otoz:

 

Motocykl ulegl kolizji, przez policje zostal zabrany dowod rejestracyjny i teraz jest problem poniewaz maszyne chce sprzedac i potrzebny jest dowod rejestracyjny lecz jest on w komunikacji. Czy bez naprawy uszkodzonych czesci i bez robienia przegladu moge odebrac dowod rejestracyjny z komunikacji poniewaz maszyna idzie na sprzedaz ? Czy dokument moge odebrac po zrobieniu przegladu ?

Edytowane przez Qurde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem otoz:

 

Motocykl ulegl kolizji, przez policje zostal zabrany dowod rejestracyjny i teraz jest problem ...

 

Nie rozumiem, dlaczego został zabrany? weź i objasnij jakoś to zdarzenie, generalnie jak masz pojazd w porządku (z badaniem technicznym i nie kradziony tak sie nie zdarzy).

pzdr

Jac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, dlaczego został zabrany? weź i objasnij jakoś to zdarzenie, generalnie jak masz pojazd w porządku (z badaniem technicznym i nie kradziony tak sie nie zdarzy).

pzdr

Jac

Ot tak po prostu pobiły sie kierunkowskazy.(np.)

Pojazd jest niesprawny i nie może uczestniczyć w ruchu drogowym więc policjant zatrzymuje dowód rej..

Do momentu naprawienia usterek dowód leży w wydziale komunikacji.

Po naprawie zgłasza się moto na przegląd, gdzie zostaje wydany glejt o sprawności pojazdu z którym pedałuje się do WK i dostaje swój dowód.

Jak nie naprawisz zapomnij o dowodzie...no chyba, że wujek taty twojego dziadka ma ciocię co ma siostre, która ma brata na stacji diagnostycznej.....

 

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprzedałem bez dowodu :P tylko musisz iść do komunikacji żeby dali ci ksero tego dowodu :) później się umawiasz że kupujący zrobi przegląd, wyśle ci, a Ty mu odebrany dowód rejestracyjny :))

 

pozdrawiam

 

P.S. u mnie się to sprawdziło:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...