luki010483 Posted December 25, 2008 Share Posted December 25, 2008 mam pytanko jaki powinien być luz zaworowy przy gsxr 750 k1 i czy regulowany jest płytkami jak w cbr i jeszcze jedna sprawa mam problem z licznikjem chciałem przestawić z mil na km ale niedziała żaden przycisk można to naprawić czy trzeba wymienić licznik mjał ktoś taki przypadek że nie działały przyciski? Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
jeszua Posted December 25, 2008 Share Posted December 25, 2008 ad. 1. serwisówki szukaj w dziale dane techniczne/ serwisowe ad. 2. użyj wyszukiwarki, temat zmiany mile/ km był już omawiany n-razy generalnie nie zadawaj pytań, na które odpowiedzi możesz znaleźć sam przy odrobinie zaangażowania i zapoznaniu się z zawartością forum oczyszczalnia jsz Quote „Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.” [R. Kapuściński] Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.