Skocz do zawartości

rat rod


Czarek-fighter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie z powodu wystających elementów z tyłu oraz brak błotników i koła wystające poza obrys pojazdu.

 

Ale Gorbaczow konkretny, marzy mi się Volks-Rod i coraz bardziej realna to wizja, zamiast CHAMerykańskiego V8. :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamerykański(v8 5.7) lepszy tylko wiadomo: kasa,kasa,kasa.....

 

Raczej nie z powodu wystających elementów z tyłu oraz brak błotników i koła wystające poza obrys pojazdu.

No właśnie, ale z błotnikami i tymi wszystkimi chu*ami mujami to już tak fajnie by nie wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej garbiego przerobić na Porsche 356;] Nie dosc ze ładne to wszyscy beda zazdroscic.

 

 

To już lepiej jeździć seryjnym Garbusem niż podłym Porsche. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank taki monster by nie przeszedł w Polsce przeglądu. Z tak niskim zawieszeniem to wątpie czy by dojechał do jakiejkolwiek stacji diagnostycznej :P

 

moją astrą upierdzieliłem złącze elastyczne przy wjeździe na stacje :icon_razz:

 

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ciekawe co nasze prawo na takie cudo http://videos.streetfire.net/video/Hemi-Po...t-Rod_95124.htm . bez tlumikow , bez blotnikow , silnik na widoku :D

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...