Skocz do zawartości

Podświetlenie silnika


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o takie podświetlenie silnika na biało, żeby w nocy chrom był widoczny, czy na święta robisz z moto drugą choinkę, ew jakieś inny agro-tuning?

 

Jak opcja pierwsza to albo piłujesz diody tak, żeby miały płaski grzbiet, później polerka Ale lepiej kupić diody o dużym kącie świecenia. No a montujesz tam gdzie Ci pasuje i tyle, żadnej filozofii w tym nie ma. Tylko nie tak ż śilnik będzie świecił, tylko tak żebynie było widać że tam w ogóle jakieś podświetlenie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zrobić znajomej podświetlenie silnika w warriorze. Może ktoś z was ma coś takiego zamontowane albo chociaż jakieś zdjęcia tego bajeru??

 

Na ebayu angielskim i USA sa takie diody ktorymi oplatasz silnik i cale moto jak chcesz.

Instrukcja montazu prosta jak drut i po sprawie :lalag: :buttrock:

Moze i na allegro tez sa ? :eek:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfronika.com.pl/

diody LED / Diody LED i linijki diodowe przystosowane do napięcia 12V

masz różne zestawy.

Miłego montażu, najlepiej pod pozycyjne i dodatkowy przełącznik (takie podświetlenie wg naszego prawa można używać tylko na postoju i zlotach, na ulicach nigdy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja do drag stara robilem z takich modulow led http://lumines.pl/projects/datawalker/photo/35_92.jpg zalozylem je pod zbiornikiem, filtrem powietrza i miedzy cylindrami pod gaznikami efekt tutaj http://picasaweb.google.com/zejczak/DropBo...feat=directlink prad pociagnalem z wolnej wtyczki w puszcze z akumulatorem nawet nie wiem do czego ona sluzyla. Wlacznik tez zamontowalem pod zbiornikiem zeby nie ciagnac kabli na kierownice i zeby nie bylo go widac. Jezdzilem z wlaczonymi przewaznie i nigdy zadna policja sie nie czepiala moze dlatego ze to choperas ale w r1 mam podobne podswietlenie i tez bez zadnych incydentow jak narazie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o takie podświetlenie silnika na biało, żeby w nocy chrom był widoczny, czy na święta robisz z moto drugą choinkę, ew jakieś inny agro-tuning?

 

Jak opcja pierwsza to albo piłujesz diody tak, żeby miały płaski grzbiet, później polerka Ale lepiej kupić diody o dużym kącie świecenia. No a montujesz tam gdzie Ci pasuje i tyle, żadnej filozofii w tym nie ma. Tylko nie tak ż śilnik będzie świecił, tylko tak żebynie było widać że tam w ogóle jakieś podświetlenie jest

 

 

Nie ważne czy na biało dla widoczności chromu, czy kolorowa choinka jedno i drugie to niezła wioska i obciach.

 

Nie obrażając jeźdźców na wychromowanej armaturze to jak dla mnie te całe bajery, frędzle, świecidełka, skórki, kamizelki :biggrin: :icon_razz: potrzbenę są jak świni siodło i robią z motocykla niezły kiermasz który i tak się nie prowadzi i waży tyle co tankowiec :biggrin:

 

Spróbujcie kiedyś pojeździć na czymś co się prowadzi nie wyginając się przy tym jak galareta, hamuje na dystancie mniejszym niż 3 km z prędkości 100 km/h nie waży tyle co załadowane rodzinne kombi to może zmienicie zdanie na temat motocykli :icon_razz:

 

A idea CHOPPERA (obcinanie, ścinanie) była całkiem inna, to właśnie z wojskowych moto wywalano co się da tworząc choppery i bobbery a teraz większość tylko dokłada tony pierdoletów :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...