Skocz do zawartości

Linka gazu...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy może ktoś z tu obecnych wie gdzie mogę dorobić linkę gazu, ( chodzi mi o wymienienie samej linki i zarobienie jej bo pancerz jest dobry) najlepiej w województwie LUBELSKIM.

 

Ps. Znalazłem orginalne do kupienia ale one są 2 w komplecie i pomyślałem że nie ma co przepłacać :cool:

 

Fzr 600 95r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup oryginalne i nie mów że nie ma co przepłacać....a jak naprawdę żałujesz to kup sobie linki uniwersalne http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....roducts_id=3298 polecam ;]

 

kup oryginalne...masz pewność

Par montaignes et par valees

Et par forez longues et lees

Par leus estranges et sauvages

Et passa mainz felonz passages

Et maint peril et maint destroit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dorabianymi często tak jest że albo są za krótkie, albo za długie.

W W-wie za dorobienie samego wkładu (przy dobrym pancerzu) płaciłem 20PLN, całe cięgno (tak to się właściwie nazywa) kosztuje 40PLN + czasami nie typowe końcówki jeśli stare są uszkodzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowej to już sie dowiedziałem o dokładnej cenie=170zł-orginalna i tanszej nie ma a zamiennika też nie ma :banghead:

 

Raczek6- mógłbys podać dokładną lokalizacje tego warsztatu i kiedy i od której j :clap: est otwarty bo sie wybieram niedługo do wawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze mamy ten sam problem, mam dwie przetarte linki gazu, ktore kosztuja 60zl / szt. ale moj ojciec lubi bawic sie w takie rzeczy i jakos sie dorobi te koncowki. gdzies na forum widzialem ze ktos robi takie rzeczy samemu tez mozna popytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zrobilem sobie na probe, jedna koncowke tak sie zakleszczyla ze niedalo sie zdjac, ale na wszelki wypadek zakleje z dwoch stron cyna i bede dobrze mam nadzieje, tylko musze gdzies poszukac takiej miekkiej linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Porządnie odtłuszczasz linkę.

2. Rozgrzewasz ją do temperatury topnienia cyny

3. Nakładasz cynę z użyciem kwasu, kalafonii lub czegoś innego.

4. Formujesz mechanicznie końcówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wyglada efekt koncowy, ale nie z cyny. dla pewnosci z obu stron linka zostala przyspawana do koncowki i zeszlifowana. dam znac jeszcze znac jaka to ma zywotnosc i czy warto sie w to bawic.

 

http://imagehosting.pl/showpic-499/dsc00620.jpg

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale, powiedz jeszcze tylko ile przyoszczędziłeś na tej cudnej produkcji! Chciałbym wiedzieć na ile wyceniasz swoje bezpieczeństwo drogi kolego :D

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...