Skocz do zawartości

Nowy Batmobil


Batman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 grudnia stałem się właścicielem pięknej Yamahy XJ 600N. Koloru oczywiste szmaragdowego a nie zielonego :icon_razz: Oczywiście jak to w życiu bywa XJ w ogóle nie był brany pod uwagę. Mi się chciało CB 750 SF ale finansów brakowało a do motóra ciągnęło. Później postawiłem sobie jako cel Hondę NTV ale taką piękną w idealnym stanie dzień wcześniej ktoś z Wrocławia mi ukradł (przyznaj się jeśli to czytasz - czarna ze Szczecina :icon_twisted: )

Dzisiaj dokonałem rejestracji i mogłem w końcu pojechać nim na małą wycieczkę do... pracy :icon_razz:

 

Ale może więcej o maszynie. Motocykl pochodzi z 15 grudnia '99 i w Niemczech miał tylko jednego właściciela - salon Yamahy z Frankfurtu /M. Nie wiem jaką tam spełniał rolę - czy był motocyklem użytkowym, zastępczym czy do jazdy próbnej ale wiem jedno - dzięki temu jest w idealnym stanie i ma oryginalny przebieg 22500km :buttrock:

Co tu więcej pisać - moja maszyna jest piękna bo jest moja i piękna :buttrock: :crossy: :flesje:

 

A w niedzielę raczej małe oblewanko i większe chlanko :flesje: :flesje: :flesje:

 

Jak na razie mam tylko dwie foty zrobione w dniu zakupu:

http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img1208/1b79e.jpg

http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img1208/2beca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

óóóó zdradziłes wielką zjawe ts 350 tłin szrot.........będziesz sie smażył w piekle........

 

a na poważnie to gratulacje ale będzie tęsknił za tym zapachem z wydechu :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że mam XJ to też przypadek - gdyby nie taka okazja (bo stan świetny i maaaało zapłaciłem) to bym dalej szukał NTV ale nie można było tego przepuścić. A i moto jest fajne i jest git :icon_mrgreen

Tylko mam gorzej od tych, których męczy, że zima się zbliża i trza przestać jeździć. Se przynajmniej pojeździliście a ja? Mam czekać do wiosny aby pojeździć? No way - jak tylko pogoda będzie przyjazna motocykliście to zacznę grzać silnik :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu.

Sam mam od niedawna użytkuję xj-ote tylko że diversion. Zajebiście się nią jeździ. Skoro nie ma śniegu oraz przymrozku to można śmiało śmigać :buttrock: . Pod warunkiem, że się ciepło ubierze.

Edytowane przez falcone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...