Skocz do zawartości

WOLNY CZAS


PARUZEL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kilka osób które robi straszny śmietnik.... nie wyglada to jak forum motocyklistów.

 

A na temat to co tu pisac.. bede kto mnie zna to zauważy..

 

Co do robienia śmietnika to się zgodzę .... ;D

ale w tym wypadku to pogawętka o wolnym czasie więc te zdjęcia tu dobrze pasują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki haju ze pierwszy raz ktos mnie popiera specjalnie zrobiolem ten temat aby ukazac jak mozna spedzic wolny czas no i ustalac i sie umawiac na jakies spotkania.

Aftyś: Tak jak najbardziej takie linki posty z ukazaniem sposobu w jaki sie bawia inni motórzyści w Polsce jak i po za nasza granica:)))

Wiec zapraszam do wypowiedzi na swój temat maja to byc informacje itp jak lubicie spedzac wolny casz!!!!!! no i spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paruzel chcesz znac odpowiedz na swoje pytanie?

Prosze bardzo ja spedzilem czas dzisiaj w doborowym towarzystwie. Wielu ktorzy sie zapowiadali jednak sie nie pojawilo. Byli Ci co malo krzycza a duzo robia. Swoje pogadalismy wypilismy i bylo wporzadku. Co i jak dalej wiemy my tzn Ci co byli

Z pozdrowieniem lewej w gorze dla tych co byli!!! i co podeszli w szczegolnosci!!

 

pozdro chlopaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem , to nie ma najmniejszego sensu wprowadzać jakiś podziałów na tych co byli i nie byli.

Bo jest wielu takich m.in ja, którzy nie mieszkają w Lublinie i nie koniecznie mają transport... Np. ja liczyłem ,ze przyjade z kolegą ale sie nie udało, a ostatniego busa powrotnego mam o 20:23 więc nie widziałem najmniejszczego senu przybycia na 10 min do Ridersa? Rzeczywiście racje masz że są tacy którzy mają możliwość, dużo krzyczą i nie przychodzą... ale są również tacy którzy nie mają niestety możliwości... pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haju napisałem 1 postaw w którym poparłem idee spotkania i drugiego gdzie zapytałem o godzine... To chyba nic strasznego?

 

A co do deklaracji to miałem kolege z którym mieliśmy w 99% wszystko zaplanowane ale jak wiesz są czasami takie sytuacje gdzie komuś, coś wypadnie... Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzieci w piaskownicy, żeby tylko dogryźć drugiemu.

Wiedziałem że nie przyjade to nie pisałem 15 postów o ustawce. Jak bym miał przyjechać to też bym pewnie nic nie napisał i by się obyło...

Znowu napiszę, gdzie to forum sprzed lat.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...