Skocz do zawartości

WOLNY CZAS


PARUZEL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taka pogoda ma sie utrzymac do marca (tak dzis usłyszałem) wiec przyszły weekend proponuje wylot na jakies sniezne cuś.dzis juz nie da rady ludzi skombinowac.pod papaja w sumie lepiej niz pod kunia..wole zapach diesla.

 

a co do tej laski... żałosny "dowcip",szczegolnie ze sie nie znacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Mikołaju w Ridersie jest jakieś dziwne powietrze, które zachodzi w reakcje z pieniędzmi sprawiając że owe wyparowują w zastraszającym tempie...

 

Spotkanie udane choć byłem bardzo krótko, ale praca w soboty w swoje "uroki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak spotkanko spontaniczne i udane. Nie wiem skad tyle ludzi sie naszlo ale to fajnie ze ciagle się poznaje nowych:)

A jak tam po wczoraj no hmmm nie wiem dlaczego ale jakoś mnie główka boli, piwko dzisiaj to złote lekarstwo, a jakie mokre jest;]

Mikołaju ty wróciles i mało kasy Ci zostało w portfelu a ja mam gorzej bo wyszedlem z Ridersa juz z pustym portfelem przed Koyotem się "nieco" zasiliłem i w domu znowu miałem pusto? Jak to wyjaśnić? No i ten ból głowy??

Za tydzien pije dwa piwa i basta.

 

lewa w góre heeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Za tydzień to się nie napijesz Pavson :)

Hmm... wycofuje... będziemy zjeb**ni po tym kursie, ale nie daleko jest taka mordowania która nazywa się "Zgoda" :D

Zgoda?

 

Haju niestety ale zaraz po szkoleniu musze się zmywać do lbn;/ szkoda ale jeszcze kiedys będzie okazja;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To jest chyba temat do spamowania.

 

Kur..na myślałem że wieczorem to tak 10 minut popada śnieg i rano będzie zielono. A dziś się budzę i szok. Kutwa biało. A miałem ambitne plany na dniach motórem już pojeździć.

 

Szok Szok Kutwa Szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil: :banghead: :rolleyes: :(

 

 

Cześć!

Hajo- nie tłucz tej łepytynki tak bo będzie kuku :biggrin: A Ona jest bezcenna i jeszcze się przyda.

Pozdrawiam --- Joaśka

 

 

PEES Mikołaju --- już Cię Dupcia świerzbi coby ją na moto posadzić ?A może robale masz jakie ?

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...