Skocz do zawartości

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - 17 Finał 11.01.2009


Kornik(W-wa)
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Plan przejazdu i miejsc postoju http://img48.imageshack.us/my.php?image=ma...nwop2009et7.pdf

 

Tylko pogoda coś mało łaskawa :(

 

 

Korniku wszystko fajnie pieknie...ale jak (nie)pogoda sie utrzyma a wszystko wskazuje na to ze tak..ja odpadam i zapewne wiekszosc ludzi rowniez:( :lapad:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Chętnie zasiliłbym szeregi motocyklistów. Niestety motorek wciąż na warsztacie.

Ewentualnie mogę komuś usiąść na plecy. Na przyszłorocznej liście rezerwuję pierwsze miejsce :bigrazz:

Chociaż sądząc po aktualnie panującej aurze to łatwo nie będzie, ale czego nie robi sie dla dzieciaków...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA właśnie wpadłem na genialny pomysł :icon_evil:

 

Majkel też będzie jechał z Piaseczna traktorem, to jak raz zapakuje mu sie na przyczepę i będę wam na łopacie przygrywał :buttrock:

 

co do warunków pogodowych, faktycznie prognozy są pocieszające. :lalag:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel też będzie jechał z Piaseczna traktorem,

 

majkel mial jechac jak mialo byc +25 stopni, bo tak ktos mu obiecal :icon_mrgreen: ( dzieki Oleska :lalag: )

Poza tym ............. a szkoda gadac :icon_rolleyes:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel mial jechac jak mialo byc +25 stopni, bo tak ktos mu obiecal :icon_mrgreen: ( dzieki Oleska :lalag: )

Poza tym ............. a szkoda gadac :icon_rolleyes:

 

Wiadomo że przede wszystkim wasze bezpieczeństwo jeśli warunki kiepskie to niema co ryzykować, WOŚP się nie rozpadnie z tego powodu, a dobrze miec cały sprzęt na zbliżający się sezon (dla każdego to inny moment roku :) )

 

Pozdro i do zobaczenia jak pogoda będzie i chęci :) Ja pomimo że chory być będę tylko że nie na 2oo bo płuca wypluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że przede wszystkim wasze bezpieczeństwo jeśli warunki kiepskie to niema co ryzykować, WOŚP się nie rozpadnie z tego powodu, a dobrze miec cały sprzęt na zbliżający się sezon (dla każdego to inny moment roku :) )

 

Pozdro i do zobaczenia jak pogoda będzie i chęci :) Ja pomimo że chory być będę tylko że nie na 2oo bo płuca wypluje

 

Czy ktoś jest zdecydowany na 100%? Może poczekamy na jutrzejszy poranek i zobaczymy co przyniesie dzień... Jeżeli ktoś się zdecyduje niech da znać około 9.

 

pozdrawiam marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w ogóle jacyś chętni, czy wszyscy miękną... z pogodą to wiadomo jak będzie:

http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_lis...&cname=Warszawa

Ale problem jest inny, przy takiej temperaturze i słoneczku łatwo o śliską nawierzchnie i to niestety fragmentami (śnieg na słoneczku się rozpuści a mrozek swoje zrobi :/ )

W sumie koło południa ma być bezchmurnie.

Piszcie kto jedzie, bo samemu łyso i nudno :crossy: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jade - co prawda na mniejszych dwoch kolkach, ale zawsze :)

Wyruszam o 0940 spod Fortu Wola - jesli ktos sie wybiera - zapraszam, razniej w grupie.

Cala trasa to raczej szybkosc spacerowa.

 

No chyba, ze spadnie snieg i bedzie breja...

Ale prognozy na to nie wskazuja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...