Skocz do zawartości

Mój "chinol" na FFM


Gość Lefthandy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:biggrin: Nie to, że chcę robić tu jakąś agitkę ale trwa właśnie głosowanie na motocykl miesiąca grudnia, do którego zgłosiłem swój sprzęcik.

Nie wiem czy już startował tam jakiś chiński sprzęt, a jeśli nie, no to było nie było, jest to historyczny moment i bardzo ważny krok na drodze przełamywania społecznych uprzedzeń do tych sprzętów jak i do nas - chinersów. :crossy:

 

Nie będę tu oczywiście rozpisywał się na temat pozytywnych aspektów takiego "wyjścia do ludzi" bo tego jest tak dużo, że nikomu nie chciałoby się czytać. Zresztą i tak każdy z Was, Drogie Siostry i Bracia, po stokroć zdaje sobie z tego doskonale sprawę. :notworthy:

 

Popularyzowanie chińskich sprzętów jest bardzo pożyteczne bo ich ekspansja na rynek zmusi innych producentów do przewietrzenia swych ofert i obniżki cen, na czym skożysta ogół motocyklistów. Dowody?

Ha, jeszcze pod końiec lat dziewięćdziesiątych wszystkie "autorytety" wieszczyły zmierzch segmentu motocykli o małych pojemnościach do 250cc. Dziś, czołowi producenci stają na głowie by mieć w ofercie jakiś model o małej pojemności za stosunkowo niską cenę. To dopiero początek prawdziwej rewolucji, której awangardą jesteśmy MY!!! :buttrock:

 

Powiem tylko tyle, że gdyby każdy użytkownik chińskiego sprzęta na tym forum oddał na mnie swój głos, to przynajmniej wiedzieli byśmy ilu nas jest tak na prawdę. Czy już stanowimy liczącą się społeczność. :icon_mrgreen:

 

Bo kto jest z Nami, ten tak na prawdę jest za rozwojem motocyklizmu i całego tego motocyklowego halo. Kto z Nami nie jest lub jest nawet przeciwko Nam, temu się po prostu jeszcze w pale nie mieści jak bardzo my jesteśmy z Nim. :cool:

LEWA W GÓRĘ!!!

Witaj,w pelni sie z Toba zgadzam,oby Twe slowa sie sprawdzily. :crossy: :flesje:

 

Lefthandy może i miał byś jakieś szanse, gdyby nie to BSA :biggrin:

Z resztą sam tak głosowałeś a kolegów tu agitujesz na coś innego. :icon_mrgreen:

WITAJ lUCA ,nie odkrywam zadnej tajemnicy ale tak jak Ty masz dopieszczona maszynke w naszej kategorii nie mam nikt tutaj, wiec popieram takze.Zycze szerokiej drogi, ja jeszcze jezdze, ubr jezdzilem do swiat.Pozdrawiam :crossy: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Lefthandy czy mógłbyś rozszyfrować tytuł tematu FFM.Bo dla mnie to wychodzi Forumowa Fujara Miesiąca.

 

Pomyliłem się. Miało być FMM :D

Konkurs na Fujarę miesiąca jest topic wyżej... :icon_eek: Ożesz k****, faktycznie!!! Teraz już wiem dlaczego mam tak mało głosów.

 

 

Witaj,w pelni sie z Toba zgadzam,oby Twe slowa sie sprawdzily.

 

Sprawdzą się jak oddasz na mnie głos.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...