Skocz do zawartości

yamaha ventura 1200 z 1985r.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. zobaczyłem ofertę sprzedaży ventury z 1985r i bardzo mi się spodobał ten motocykl.ma już jednak swój wiek,chociaż wygląda na bardzo zadbany,ja jednak nigdy takim nie jęździłem i niewiele wiem na jego temat,na drodze też rzadko go się w pl spotyka,dlatego proszę o opinie na temat tego turystyka.Ile pali,jak z częściami w razie potrzeby itd. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolega ma 2 takie sprzety i bardzo je lubi, ale trzeba wziac pod uwage ze jest mechanikiem motocyklowym i mieszka tak jak ja w Kanadzie :)

Mozna by powiedziec ze lubi je glownie za wygode, wystarczajaca moc i zwinnosc, lepsza niz w GoldWingach, z kolei ja wiem ze to skomplikowany i wymagajacy niezlej wiedzy motur niezbyt lubiany przez polskich mechanikow z powodu trudnosci np z regulacja gaznikow i ogolnie niezbyt latwym dostepem do rzeczy mechanicznych.

W tak starych motocyklach mozesz spodziewac sie roznego rodzaju problemow, glownie zwiazanych ze skrzynia ( wypadajace biegi ), instalacja elektryczna i ukladem chlodzenia,

 

Adam M.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Adam!serdeczne dzięki za te cenne informacje w dodatku z tak daleka,bo jak zauwazyłeś niewiele odpowiedzi padło.teraz przynajmniej mam już jakieś konkrety,jak byś mógł napisać jeszcze ile pije wachy przy normalnej umiarkowanej jeździe to byłbym wdzięczny. ja mam 1go kolegę,który ma venturę ale tę nowszą z silnikiem 1300 i całkiem to inaczej wygląda,ten starszy mi się bardziej podoba i widzę czasem,że manewruje mu się jakoś niezdarnie.Kupno byłoby z pewnego żródła,bo tam gdzie kupiłem swego drag stara i nie mogę mieć zadnych zastrzezeń,jednak to różnica 12 stu lat mimo wszystko.pozdrawiam,wszystkiego dobrego w NOWYM ROKU!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...