Skocz do zawartości

MIKOŁAJE DO ROBOTY!


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy? Chyba od wczoraj z przerwami:D

 

rzucam od jednego fajka do drugiego, przerwe w rzucaniu mam jak pale a potem znowu :icon_mrgreen:

 

NO to ja proponuje bo nikt nie pisze ja widzialem w realu no i w biedronce i w tesco stoje mikolaja kupujmy a i w eclercu proponuje zrzute po 13 zl i kumy stroje. Dalej zbiórka dla wszystkich z lubartowa proponował bym najpozniej 9:30 na lotosie albo 8:30 i do tesco po prowiant ja tam co bede mogł oddać z chęcią i radością na twarzy oddam. Jeśli chodzi o pogodę jest zapowiadane u majeczki nawet 10 'C A czy to się sprawdzi to zależy u góry :) Dzięki za odp pozdrawiam dozobaczyska:))))))))

 

Macieju, o strojach juz wszyscy wiedzą gdzie kupić to raz a dwa było mówione iż każdy kupuje we własnym zakresie. co do jazdy po marketach po prowiant jak to napisałeś to Asia <Angela :icon_mrgreen: > pisała że zakupy będą robione po tym jak z ridersa kase wezmą. Ten Twój post mial być podsumowaniem wszystkich jak w wypracowaniu? :biggrin:

Niebardzo rozumiem jego sens... :icon_rolleyes:

 

 

 

 

PS.

Mam nadzieję że nie będę sam na czerwono :crossy:

Nie bój, ja też będę na czewono ale spotkamy się pod zamkiem :buttrock:

Wezme chyba kask otwarty żeby brode swobodnie wiatr świustał :)

Edytowane przez Majusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITASKI!!!!!!

 

Prośba ogromna do Wszystkich!!!!!!!!!!

Pani Dyrektor Domu Dziecka prosiła żebyśmy przyjechali deko wcześniej czyli o 10.30. Uszanujmy to i Mikołaje ja Was proszę wstańcie wcześniej. :biggrin:

 

Pozdrawiam --- Joaśka :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITASKI!!!!!!

 

Prośba ogromna do Wszystkich!!!!!!!!!!

Pani Dyrektor Domu Dziecka prosiła żebyśmy przyjechali deko wcześniej czyli o 10.30. Uszanujmy to i Mikołaje ja Was proszę wstańcie wcześniej. :biggrin:

 

Pozdrawiam --- Joaśka :icon_biggrin:

 

To ja zamawiam budzenie.... :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITASKI!!!!!!

 

Prośba ogromna do Wszystkich!!!!!!!!!!

Pani Dyrektor Domu Dziecka prosiła żebyśmy przyjechali deko wcześniej czyli o 10.30. Uszanujmy to i Mikołaje ja Was proszę wstańcie wcześniej. :biggrin:

 

Pozdrawiam --- Joaśka :icon_biggrin:

 

 

Już nienawidzę tego zdania...! :banghead:

 

 

Mikołajku, (ach, jak ładnie) jak będzie wiadomo ile pieniędzy możemy przeznaczyć na cukierki, to daj znać.

 

PS Czy ktoś może jedzie samochodem? Bo wiem, że kilka osób chce podarować jakieś zabawki w dobrym stanie (a i ja coś znalazłam) tylko, że w plecak to się raczej nie zmieści....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szogun prosze nie spamuj już. Jak przyjade bez prawa jazdy to mnie ochronicie, pytanie jak najbardziej serrio? ... pogoda niestety taka sobie. Gdyby teoretycznie padało przy temperaturze 6-8C, to przyjeżdżamy czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema właśnie czy ktoś jedzie samochodem bo ja też mam dużo rzeczy co najmniej z 2 albo nawet 3 plecaki :icon_razz: :icon_razz: :buttrock:

 

pozdrawiam

 

ale Ty chłopie upierdliwy jestes i nudny juz, zauważ ze tu licznik postów nie działa :P

wiec jak chcesz przebieg nabic to szukaj w innych dziłach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjade bez prawa jazdy to mnie ochronicie, pytanie jak najbardziej serrio?

 

Czy aby na pewno serio? Tak, ochronimy, powiemy: panie władzo, prosimy go nie karać bo jest z nami. Sory ale pomimo nawet takiego fajnego pomysłu, jakim jest mikołajowanie na moto w przypadku kontroli panowie w białych czapeczkach by na to nie patrzył i pewnie bez mandatu by się nie obeszło... W każdym razie chyba nikt nic by na to nie poradził.. No chyba że pan policjant miałby miękkie serce ale o takich raczej trudno... Ale jak chcesz, ryzykuj :) Będzie nas więcej...

 

P.S. Maszki koło Wojciechowa? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już strój :D:D:D I mam do was takie pytanie teoretyczne: Ja mam MTXa 125 ale w off-roadzie ;] z kabli mam potrzebne minimum nie mam świateł. I czy jak bym sobie podwiózł sprzęta na start busikiem to czy dało by rade bez przypału z resztą pojechać ?? Co wy o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak już będziemy jechać grupą to wmieszasz się w tłum i wszystko będzie ok. A co do pogody to moim zdaniem deszcz jest do zniesienia, gorzej z lodem lub śniegiem. jak będzie lekko prószyło to mi nie przeszkadza :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekpal. Tak Maszki koło Wojciechowa :) ,jakieś znajomości w tych rejonach ;p? Ale chyba całej grupy policja nie będzie zatrzymywać prawda? :). Śmigałem w sumie po Lublinie bez wymaganego kat. A... I ok było. Tylko nie wiem jak to jest w grupie czy policja wzmaga kontrolowanie kierowców czy wręcz przeciwnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...