Skocz do zawartości

SUZUKI GSX-R K1 1000


CBRman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM Wszystkich szukałem,ale nie mogłem znaleść podobnego tematu. Czy ktoś z Was wie jak zmienić licznik z mill na km. w SUZUKI GSX-R K1 1000. Czy da rady to zmienić samemu czy może trzeba zgłosić się z tym problemem do serwisu.

 

 

BYło napewno było-- dobrze szukaj.

 

niekoniecznie w K1 ale w suzi kazdym tak samo sie robi

 

 

wciszkasz i przyczymujesz ktorys z przyciskow, teraz ci nie powiem bo nie pamietam ktory, a moze i oba naraz, mniejsza oto-- przyczymujesz i czekasz az sie zmieni a lbo zacznie mrugac i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustaw przebieg całkowity (ODO)

wciśnij SEL i ADJ i trzymaj do momentu zmiany

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się podłącze do tego tematu bo mam problem jeszcze z kontrolką F1 :crossy: czy wiecie co może być nie tak :icon_idea: ? po podłączeniu komputera nie wykazuje żadnych błędów. A kontroolka cały czas się świeci. Z góry dzięki. :biggrin:

Edytowane przez CBRman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umnie zadziałało przełączyło na km-emy dziękuje Ci. baba_zanetti Jeszcze się podłącze do tego tematu bo mam problem jeszcze z kontrolką F1 :crossy: czy wiecie co może być nie tak :icon_idea: ? po podłączeniu komputera nie wykazuje żadnych błędów. A kontroolka cały czas się świeci. Z góry dzięki. :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w K1 gsxr 600 tez sie tak da przestawic na KM?

 

 

A co do F1 to mialem to kilka razy w 750 i 600 za kazdym razem gdy zdejmowalem bak i puche od filtra .Skladalem od nowa dokladniej ruszajac wszystkimi wtyczkami i za kazdym razem znikalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się podłącze do tego tematu bo mam problem jeszcze z kontrolką F1 :crossy: czy wiecie co może być nie tak :icon_idea: ? po podłączeniu komputera nie wykazuje żadnych błędów. A kontroolka cały czas się świeci. Z góry dzięki. :biggrin:

Tak z ciekawości zapytam, kto Ci do kompa K1 podłączył ???????

świeci sie FI to błędy są, może komputer źle czyta :biggrin:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odpalasz motocykl to czekasz aż pokaże Ci się temperatura, czy odrazu po przekręceniu kluczyka i włączeniu zapłonu palisz?

 

 

 

 

 

 

 

Więc jak przekręcam kluczyk to czekam aż załaduje się komp. i dopiero odpalam. :crossy: A reakcja jest cały czas taka sama. Kontrolka się świeci cały czas i nie gaśnie, nie mruga, nic wtym stylu cały czs nieustannie świeci :banghead: . Podłanczałem go dziś pod kompa. i znowu to samo zero błędów. Jak macie jakieś pomysły to piszcie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...