Skocz do zawartości

cała prawda o japonskich motocyklistach!!


Szymon_R6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tu jest przykladowy link do tego jak jezdzili w japoni kilkanasice lat temu!!

http://pl.youtube.com/watch?v=AcFmzVP06mI&feature=related

ps. na TVP1 leciał kiedys taki fabularny film japonski o grupie mlodych ludzi ktorzy scigali sie w nocy po ulichach....ZNA KTOS TYTUŁ MOZE jakies 6 lat temu;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no...nieźle. Tam mają chociaż drogi dobre. No i ten styl - wolniej ale jakość jazdy lepsza. U nas jest moda na pełen gwizdek i ostre hamowanie przed łukiem. :bigrazz:

 

Chyba wiem o jaki film Ci chodzi. Było to dobre kilka lat temu w TV wieczorem. O młodych ludziach co ścigali się na górskich drogach na niewielkich motocyklach, podobnych do tych z klipu. Tytułu nie pamiętam ale to było coś Race coś tam czy Speed coś tam chyba. Przypadkowo to oglądałem jak wróciłem akurat z pałowania sprzęta po okolicy. :rolleyes: Dobry film był. Może znajdę co to było.

 

 

 

 

A taką zabawę mamy w UK. Dość popularne nawet. Z innego forum. Miejscówka zwie się koniczynka bo jest tam kilka rond obok siebie o tworzą kształt właśnie koniczynki. Spoko jest, nieduży ruch, psiarni nie ma ale nie można robić syfu bo się zjadą psy.

 

Tu jadzie Beatka, dość nowa na tym moto i chyba pierwszy raz na miejscówce tej więc spokojnie jedzie.

http://www.enbike.co.uk/view/643/beatka-rondka/

 

Tu ogólnie grupa. Na czerwonym sprzęcie jadzie Arnie. ;)

http://www.enbike.co.uk/view/565/rondka/

 

 

 

EDIT:

 

Eureka! :flesje: Wynalazłem co to za film. Trochę było szukania, zgadywania i surfowania. :wink:

 

Ale to chyba o ten Ci chodziło. Full Throttle. Git film, dziecięca muzyczka i akcje ale można zobaczyć prędkość i kilka dobrych manewrów a nie badziewie jak w filmach typu Toruqe czy Biker Dziwken. :biggrin:

Dużo akcji, kosmiczne prędkości osiągają na tych obudowanych Rometach, niebieski dymek z Mixolu`u i 230km/h. To dopiero jazda w tym filmie jest. ;) :icon_mrgreen: :biggrin:

 

http://www.uk.youtube.com/watch?v=qVM2Ugk9...feature=related

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jazdy to rzeczwiscie w Polsce panuje calkowicie odmienny swiatopoglad na uzytkowanie motocykli. U nas liczy sie guma, palenie laczy, natomiast Japonczycy pokazuja prawdziwe piekno jazdy. Jezeli mam byc szczery to mnie kreci "Japonski Styl" i tego sie bede trzymał, a wszelaki "stunt" po polsku pozostawiam katom.

 

Co do linkow z jazda to, zazdroszcze Wam takich rond;]/Ta Beatka nie jezdzila wcale tak wolno i musze przyznac ze niezle jezdzi na kolanie;]

 

Co do tego filmu to musze Cie Gurim pochwalic bo nie wiem jak to zrobiles, ale to jest rzeczywiscie ten film:

http://www.yesasia.com/us/full-throttle-dt...-0-en/info.html

tylko mam problem zeby to sciagnac, bo poprostu nie ma gdzie;/

 

Jeszcze znazlem jakas giere o tej samej nazwie Full trottle i wyglada na niezla chociaz ma juz pare lat;p

pzdr;]]

Edytowane przez Szymon_R6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie jezdrza ale bez rewelki. ja probowalem podobre rzeczy na simsonie robic i sie udawalo a rs 125 to jest do tego stworzone oczywisice nie mialem 230 i nie obijalem sie o bandy. a ten filmik troche przekombinowany jest.

Edytowane przez p A q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa jasne, pierdziawki ale to był tylko przyklad co sie u nich dzialo kilkanascie lat temu:

http://pl.youtube.com/user/SzymonR6

tu jest wiecej podobnych filmow.

A dzieki temu co sie dzialo naprawde nakrecili ten film fabularny "Full Trottle"

kazdy tak gada ze to nie motocykle itd, a jak widze wiekszosc motocyklistow w super kombinezonach na super plastikch to ich "slajdery" nigdy nie widzaly sily tarcia albo jedynie podczas pracy kątówka zeby nie bylo obsuwy przed kumplami pod barem;p;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale trzeba sobie jasno powiedzieć u nas coraz więcej kozaków kupujących ERŁANY i Cebry tylko dla szpanu! :biggrin: tam jest przecież kraj ograniczeń wszystkiego nawet pojemności motocykli. Nie dziwota więc że to co robili na dwutaktach. I nie żebym był złośliwy, ale chciałbym zobaczyć jak radzi sobie Bandzior 1250 z VFR 400 albo NS 400 R na torze?? albo na drogach takich jak tam?? :) VFR akurat 4 suw, ale NSR pierdziawką bym nie nazywał, bo dwutakt daje poznać co to wiksa, bez żadnego odcinacza :biggrin:

 

 

 

P.S Oczywiście są też tacy którzy kupują takie sprzęty jak r1 z głową, czyli albo tor albo jazda wyczynowa... choć mnie aż tak nie kręci... to i tak pełen szacunek dla tych gości, bo robią naprawdę cuda ;P no i wymaga to także doświadczenia, wysiłku i pasji...

Edytowane przez namiot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

Niestety ale trzeba sobie jasno powiedzieć u nas coraz więcej kozaków kupujących ERŁANY i Cebry tylko dla szpanu! :flesje: tam jest przecież kraj ograniczeń wszystkiego nawet pojemności motocykli. Nie dziwota więc że to co robili na dwutaktach. I nie żebym był złośliwy, ale chciałbym zobaczyć jak radzi sobie Bandzior 1250 z VFR 400 albo NS 400 R na torze?? albo na drogach takich jak tam?? :biggrin: VFR akurat 4 suw, ale NSR pierdziawką bym nie nazywał, bo dwutakt daje poznać co to wiksa, bez żadnego odcinacza :biggrin:

P.S Oczywiście są też tacy którzy kupują takie sprzęty jak r1 z głową, czyli albo tor albo jazda wyczynowa... choć mnie aż tak nie kręci... to i tak pełen szacunek dla tych gości, bo robią naprawdę cuda ;P no i wymaga to także doświadczenia, wysiłku i pasji...

no tak szczerze to ja tez bym sobie kupil r1 09' by troche pokozaczyc, gdybym tylko mial za co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...