Skocz do zawartości

Pierwszy sport


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu czepiacie sie opisu, dlamnie jest OK.

 

Autorowi proponowalbym zaczac od klasy 500 ccm w dwoch cylindrach.

 

:icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry jest ten tekst, że motocykl jest tak wielki :icon_razz: :clap:

moze ona drobniutka poprostu. :lapad:

 

 

Jesli chodzi o samego sprzęta to wolabym miec takiego poobcieranego (tym bardizej ze to twoje pierwsze moto) niz wypucowanego na nowo. Przede wsyzstkim podjechac i oblukać, bo na fotkach to co drugi jest OK.

Pamiętaj tez, ze za sprzęt w dobrym stanie technicznym trzeba zapłacić przyzwoita cene. Wiekszość ludzi szuka sprzeta w okazyjnej cenie w dbd stanie - TO JEST PRAKTYCZNIE NIEMOZLIWE!

Ten sprzęt moze być w bardzo dobrym stanie technicznym, ale gorszym wizulanie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Autorowi proponowalbym zaczac od klasy 500 ccm w dwoch cylindrach.

 

 

Bardzo, ale to bardzo dobry pomysł.

 

moze ona drobniutka poprostu. :D

Jesli chodzi o samego sprzęta to wolabym miec takiego poobcieranego (tym bardizej ze to twoje pierwsze moto) niz wypucowanego na nowo. Przede wsyzstkim podjechac i oblukać, bo na fotkach to co drugi jest OK.

Pamiętaj tez, ze za sprzęt w dobrym stanie technicznym trzeba zapłacić przyzwoita cene. Wiekszość ludzi szuka sprzeta w okazyjnej cenie w dbd stanie - TO JEST PRAKTYCZNIE NIEMOZLIWE!

Ten sprzęt moze być w bardzo dobrym stanie technicznym, ale gorszym wizulanie.

pzdr

 

I jej się wydaje taaaaki duży :lapad: :icon_razz: :clap:

 

Mycior ma rację, u nas oczekuje się cudów od sprzętów. Ludzie szukają po niskich cenach igieł. A za igłę trzeba dobrze zapłacić.

 

To prawda lepiej kupić poobcieranego jak ten i widzieć oczywiście mniej więcej co się z nim działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak:

Pojedzie ze mną koleś który (nie wiem w jakim stopniu sie zna na mechanice) ale jeździ no super sportach już długi czas wiec coś tam pewnie wie, ale pytam tez Was na co zwracać uwagę bo może podpowiecie mi coś o czym akurat ten koleś by nie pomyślał...

Jeżdżę już długi czas, ale nigdy na takiej maszynie, zaczynałem jako dziecko od motorynki, później były wski 125 i 175 (nie wiem sam ile tych sprzętów miałem;) ) następnie jawa 350ts, etz150 a później junak no i teraz ma być suzi :lapad:

MYCIOR właśnie dlatego zwróciłem uwagę na ten moto, chodzi mi głównie o stan techniczny, bo co z tego ze będzie ładnie wyglądał jak będzie stał w serwisie cały sezon, pytam tylko dlatego o cenę ponieważ nie orientuje sie w 100% ile powinien kosztować taki sprzęt, a nie chce przepłacić.

Vector weź mnie nawet nie strasz tymi komentarzami do opisu :icon_razz: bo za samego busa do szczecina i spowrotem zapłacę chyba z 500pln i jak będę miał wracać bez moto... :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak:

Pojedzie ze mną koleś który (nie wiem w jakim stopniu sie zna na mechanice) ale jeździ no super sportach już długi czas wiec coś tam pewnie wie, ale pytam tez Was na co zwracać uwagę bo może podpowiecie mi coś o czym akurat ten koleś by nie pomyślał...

Jeżdżę już długi czas, ale nigdy na takiej maszynie, zaczynałem jako dziecko od motorynki, później były wski 125 i 175 (nie wiem sam ile tych sprzętów miałem;) ) następnie jawa 350ts, etz150 a później junak no i teraz ma być suzi :lapad:

MYCIOR właśnie dlatego zwróciłem uwagę na ten moto, chodzi mi głównie o stan techniczny, bo co z tego ze będzie ładnie wyglądał jak będzie stał w serwisie cały sezon, pytam tylko dlatego o cenę ponieważ nie orientuje sie w 100% ile powinien kosztować taki sprzęt, a nie chce przepłacić.

Vector weź mnie nawet nie strasz tymi komentarzami do opisu :icon_razz: bo za samego busa do szczecina i spowrotem zapłacę chyba z 500pln i jak będę miał wracać bez moto... :clap:

 

Szkoda, że nie dałeś wcześniej znać bo sam bym z Tobą pojechał. Jedynie na prawdę jak już koniecznie chcesz kupić taki sprzęt to musisz mieć łeb twardo na karku... Cena jest średnia, odpowiednia w sumie to motocykla trochę obtartego, wymagającego kosmetyki, ale nie jest źle. Trzeba sprawdzić skrzynię. Ogólnie najlepiej ją dokładnie obejrzeć a do tego trzeba mieć oko, czy jest tak jak pisze, bo na miejscu mogą się okazać różne rzeczy. A, że kobitka, niekoniecznie musi być uczciwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. Za 9 tysiaków to dostaniesz wylizanego SRAD`a z UK bez ryski i starczy jeszcze na rejestrację. :icon_razz:

Ceny SRADów tu zaczynają się od 1000GBP a za cenę tego z aukcji można dostać K1 w takim stanie.

7500 max bym dał za niego.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, gdybym wiedział ze ktoś zaoferuje mi swoja pomoc to pisał bym prędzej. Po sprzęt mam jechać dokładnie 10.11. Słyszałem że naprawa skrzyni (wyskakujących biegów) w SRADach to kosztowna inwestycja.

qurim tylko że trzeba jechać do UK i oglądnąć te moto, i trzeba sie na tym znać jeszcze. Polowałem na sprzęty z UK na ebayu, ale jak trafiłem jakąś fajną sztukę to nie miał mi jej kto sprawdzić na miejscu, a w ciemno tak trochę sie boje kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja 10 nie mogę jechać, chyba, że coś się zmieni to się odezwę. Przez ten czas może znajdziesz coś lepszego. qurim ma rację, szkoda, że nie masz możliwości bo maszyny z UK są z reguły w dobrym stanie, chyba, że maczali w niej łapy polacy... A naprawa skrzyni jest w każdym sporcie kosztowna :wink:

 

Znalazłem coś takiego - http://moto.allegro.pl/item463459548_suzuki_gsxr_600.html

Edytowane przez Vector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że qurim ma racje...znalazłem na ebayu kilka ciekawych sprzętów np http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...sid=p2759.l1259 ale nigdy nie moglem znaleźć kogoś kto by mi go sprawdził i przywiózł i w końcu zrezygnowałem z ebaya bo bym osiwiał do dzisiaj a nikogo bym pewnie nie znalazł. Ten który znalazłeś jest fajny, chociaż malowanie białe i nie wiadomo czy ma zadupek... zadupek musi być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że qurim ma racje...znalazłem na ebayu kilka ciekawych sprzętów np http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...sid=p2759.l1259 ale nigdy nie moglem znaleźć kogoś kto by mi go sprawdził i przywiózł i w końcu zrezygnowałem z ebaya bo bym osiwiał do dzisiaj a nikogo bym pewnie nie znalazł. Ten który znalazłeś jest fajny, chociaż malowanie białe i nie wiadomo czy ma zadupek... zadupek musi być :wink:

 

Na zadupek zawsze możesz dozbierać. Ten wydaje mi się lepszą ofertą niż tamten od tej laski. A pewnie z ceny też da się co nieco jeszcze uszczypnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ceny SRADów tu zaczynają się od 1000GBP a za cenę tego z aukcji można dostać K1 w takim stanie.

7500 max bym dał za niego.

i do tego jeszcze ci dojdzie z 1 tys za transport , a jak sam pojedziesz po 1 motocykl to dolicz z 2000 minimum

 

qurim ma rację, szkoda, że nie masz możliwości bo maszyny z UK są z reguły w dobrym stanie, chyba, że maczali w niej łapy polacy..

no nie zgodze sie z tym.Motocykle które mają wiecje niz 3 lata maja wykwity rdzy. Taki motocykl z 99 roku jesli nie był garazownay to bezdzie nie za bardzo extra nawet od strony technicznej - . Na wakacjach przywiozlem 600rr dla kumpla rok 2006 i cała w korozji. Wahacz, połka dolna, chlodnica, śruby wsio wsio. Motocykl z przebiegiem 4900 mill, bezwypadkowy,ale z brakami po złodzieju.Rocznikowo młody, plastiki extra,a reszta, jakby miala z 12 lat.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do tego jeszcze ci dojdzie z 1 tys za transport , a jak sam pojedziesz po 1 motocykl to dolicz z 2000 minimum

no nie zgodze sie z tym.Motocykle które mają wiecje niz 3 lata maja wykwity rdzy. Taki motocykl z 99 roku jesli nie był garazownay to bezdzie nie za bardzo extra nawet od strony technicznej - . Na wakacjach przywiozlem 600rr dla kumpla rok 2006 i cała w korozji. Wahacz, połka dolna, chlodnica, śruby wsio wsio. Motocykl z przebiegiem 4900 mill, bezwypadkowy,ale z brakami po złodzieju.Rocznikowo młody, plastiki extra,a reszta, jakby miala z 12 lat.

 

pzdr

 

W to też prawda, bo dużo osób tam przecież nie garażuje maszyn tylko stoją na ulicy :biggrin: No ale jak się poszuka to nawet na wyspach można znaleźć igiełki. Mój kuzyn śmiga na takim Bandicie :(

 

I powiedz Mycior co jest tam z tymi złodziejami, bo często i u nas i tam kolega mi mówi, że są na sprzedaż takie do połowy "zwędzone". Tak dużo tam kradną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...