Skocz do zawartości

czy to się opłaca?


Rekomendowane odpowiedzi

Dolicz z 3 tys na używany piec i policz czy to Ci sie opłaca. Kasy zawsze sie też troche zwróci, bo uszkodzony sprzedasz w całości/na czesci. No i oczywiscie interesowałbym sie nim tylko wtedy jesli sprzet jest cały i miał naprawde lekkiego szlifa, a nie jest to jakiś paździeż co wyjdzie na oględzinach.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie widziałem kawy w takim malowaniu, ale możliwe że wychodziły tylko na USA.

Uszkodzony korbowód od jazdy turystycznej :(

Ale kolor jest zaje..sty

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości patrzałem na ceny to ja bym w to wszedł (zakładając ze nic bym nie zapłacił za przekładke bo sam bym to zrobił, ale nawet jakby komuś zapłacić to i tak oferta jest ok), jeśli tak jak mówiłem ten lekki szlif nie równa sie sprzętowi złożonemu z trzech innych. No oczywiscie istnieje taka możliwość ze kupiony silnik by sie rozsypał jak ten, ale kto nie ryzykuje ten nie żyje :(.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak popadniesz na drugi dobry silnik to zaoszczędzisz ze 2/3 tys zł, licząc że wszystko robi mechanik. Także nie wiem czy to taki dobry biznes, ja już wolałbym dołożyć i kupić to

http://allegro.pl/show_item.php?item=470858508 za 17 byś wziął

przynajmniej wygląda na ok :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak przyjmujemy że przekładkę robię sam i sprzęt nie jest puzzlami to jest OK a o malowaniu nic nie mowie bo jest poprostu ZAJEBI**E!! cena jest jeszcze do negocjacji także można by coś urwać. A wiadomo że turystycznie nikt nie jeździ sportem także darujmy sobie w ogóle to czy można kupić przecinaka jeżdzonego przez kobietę czy dziadka z niemiec;] ogółem werdykt że się opłaca?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogółem werdykt że się opłaca?smile.gif

 

Przeczytaj raz jeszcze i podejmij decyzję. Sam. Tutaj nikt Ci nie powie: stary, bierz a jak będzie lipa to się zrzucimy i oddamy Ci hajs. Trochę więcej odpowiedzialności, ale widzę, że liczysz po prostu na znalezienie poparcia.

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak popadniesz na drugi dobry silnik to zaoszczędzisz ze 2/3 tys zł, licząc że wszystko robi mechanik. Także nie wiem czy to taki dobry biznes, ja już wolałbym dołożyć i kupić to

http://allegro.pl/show_item.php?item=470858508 za 17 byś wziął

przynajmniej wygląda na ok :clap:

 

Ja też jestem takiego zdania. Lepiej troszkę dołożyć i mieć święty spokój a ni bawić się w przekładanki :icon_idea: No chyba, że lubisz niespodzianki? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko panie Foks chciałem usłyszeć werdykt ludzi którzy w tym siedzą

 

Ja w tym nie siedzę ale jeśli chcesz znać moje zdanie to ja bym sobie odpuścił. Okazji nie ma, lepiej jest zapłacić ciut więcej a spać spokojnie i nie martwić się czy ta naprawa w moto będzie już ostatnią itp :biggrin:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym nie siedzę ale jeśli chcesz znać moje zdanie to ja bym sobie odpuścił. Okazji nie ma, lepiej jest zapłacić ciut więcej a spać spokojnie i nie martwić się czy ta naprawa w moto będzie już ostatnią itp :biggrin:

 

I to jest prawda. Możesz tylko przez takie zabawy się w*ebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...