Skocz do zawartości

opony do ZX9R


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Napiszcie prosze jakie macie pomysly na kupowanie opon i czy znacie mozliwosci w Kujawsko-pomorskim.

Slyszalem o dystrybutorach, ktorzy sprowadzaja z Niemiec, ale oni maja siedziby daleko - na PD Polski.

Czy wiecie tez cos o mniej znanej firmie Maxxis - podobno maja bardziej przystepne ceny, ale nie wiem gdzie szukac sklepow czy hurtowni. Jak sie okazuje opony to odsc powazny problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Najlepiej zrobisz jak skontaktujesz się z Robertem on na pewno co Ci wybierze!!

I tak jak juz mówiłem Tobie wcześniej nie kupuj opon w internecie bo się zawsze zawiedziesz, najpierw musisz ją dokładnie obejrzeć najlepiej z fachowcem!! Na pewno bedziesz zadowolony!!

 

Do zobaczenia na trasie

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Roberta bylem, ale aktualnie nic nie ma. Wczesniej mial komplet racingowych z toru, chcial 400 zl. Jak mowil Bartek - zuzywa takie 3/sezon, wiec mysle, ze to zbyt duzy wydatek. Przy mojej jezdzie warto zalozyc zwykle szosowe gdyz nie jest mi potrzebna wyjatkowa przyczepnosc.

Pozdrawiam i czekam na nastepna wycieczke po Toruniu.

Co do opon na Slasku, w Czestochowie, Jeleniej Gorze to slyszalem, ze jest spory wybor, mysle, ze motobazar jest obrym rozwiazaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Udalo mi sie dostac komplet uzywanych racingowych DUNLOP. Sa bardzo przyczepne, ale szybko sie scieraja, wiec niedlugo znow bede szukal kolejnych. Jesli ktos potrzebuje szerokiej opony do scigacza na spalenie albo awaryjnie do jazdy to mam 190/50 ZR 17 z 2001 roku. Bieznik jest starty, ale nie do kontrolek. Poniewaz mam komplet i ta opona jest za szeroka do mojej 9-tki to takze chce zmienic.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to chyba najtrudniejsza i najniebezpieczniejsza ewolucja na moto, ale szkoda mi silnika, w starszym moto nigdy nie wiadomo kiedy cos sie rozleci...

Poza tym w naszych stronach jest ten bol, ze w sezonie bardzo dlugo czeka sie na naprawy, wiec lepiej nie psuc, zwlaszcza swiadomie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...