Skocz do zawartości

POMOCY ŁOZYSKA TYLNEGO WACHACZA... gdzie kupić , tanie zamienniki ?


KaRaKaN89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie

potrzebuje pilnie pomocy...

dziś rozbierałem tył mojej Husqvarny wr 125 bo chciałem nasmarować łożyska i posprawdzać wszystko i zobaczyłem że rozleciały mi się łożyska na wachaczu

tam jest pare łożysk na amolu uchwytach ale mi konkretnie chodzi o 2 łożyska wachacza co łączy się wahacz z ramą...

ktoś wie gdzie kupić jakieś "tanie zamiienniki" jaki to w ogóle wymiar łożysk żeby wiedzieć o co pytać i co to za łożyska...takie igiełki małe tam sa...

 

bardzo prosze was o pomoc mam Husqvarne wr 125 z rocznika 2000....

jescze lepiej jeśli wie ktoś gdzie taki sklep jest w okolicy kielc lub krakowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

potrzebuje pilnie pomocy...

dziś rozbierałem tył mojej Husqvarny wr 125 bo chciałem nasmarować łożyska i posprawdzać wszystko i zobaczyłem że rozleciały mi się łożyska na wachaczu

tam jest pare łożysk na amolu uchwytach ale mi konkretnie chodzi o 2 łożyska wachacza co łączy się wahacz z ramą...

ktoś wie gdzie kupić jakieś "tanie zamiienniki" jaki to w ogóle wymiar łożysk żeby wiedzieć o co pytać i co to za łożyska...takie igiełki małe tam sa...

 

bardzo prosze was o pomoc mam Husqvarne wr 125 z rocznika 2000....

jescze lepiej jeśli wie ktoś gdzie taki sklep jest w okolicy kielc lub krakowa ?

 

Jak są "igiełki" to jest to łożysko igiełkowe. Ściągnij manuala i zobacz jakie masz te łożyska, albo idź do sklepu z łożyskami i pokaż gostkowi co sprzedaje może ci dobierze coś. Jeśli masz taki sklep w pobliżu :notworthy:

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wymiary lozysk sa tzw. połówkami to zapomnij o dobraniu a tak jak kolega powiedzial zestawy z firmy allballs dostepne sa w olek motocykle

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego probój z tym sklepem z łożyskami. Kolega ma te610 i dostal tam bez problemu takie łozysko. Niespodziewaj sie ze kupisz łożysko za 70zl do huski nic tyle nie kosztuje. A z zamienników ceny sa sporo wyszsze. jesli niemasz takiego sklepu w okolicy to pisz do mnie mam dobry pod nosem. co do larsona to na wiosne ci przyjda jak zamówisz teraz, maja luzne podejście do ludzi. a olek to 200% marży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...