Skocz do zawartości

Milimetr od śmierci


chmurek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym to nie ma co dyskutować, za szybko często równa się śmierć...

NO ale czasami baran z BMW przy 160 wyleci na zakręcie i nic, ani jemu ani "bejcy" :cool: to się nazywa szczęście i w życiu często przydaje się to szczęście :cool:

 

No przy tej prędkości nie przesadzaj, musi się coś stać :P I JEMU I JEGO BEJCY :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przy tej prędkości nie przesadzaj, musi się coś stać :P I JEMU I JEGO BEJCY :icon_mrgreen:

 

 

Nie zawsze, niektórzy mają szczęście, no może z tym 160 przesadziłem, ale niedaleko mnie jest taki zakręt, chłopaki jechali na moto ok 120km/h (sami mówili), nagle wyprzedziła ich "bejca 3". Oni się patrzą zakręt, a ona pojechała prosto :bigrazz: opowiadają ooo już się klient najechał myślą sobie , pędzą żeby mu coś pomóc, sprawdzić czy mu się nic nie stało itp. A on wyleciał z zakrętu i wpadł na taką łączkę, trawa może z 1.5 m. wysokości , wychodzi z samochodu taki blady jak śmierć :cool: i pyta się chłopaków czy pomogą mu wypchać samochód bo chyba się zakopał :cool:

jemu nic się nie stało w BMW też nic, może po czasie coś tam wyszło z zawieszenia ale ogólnie wszystko ok.

Także trzeba mieć i szczęście :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze, niektórzy mają szczęście, no może z tym 160 przesadziłem, ale niedaleko mnie jest taki zakręt, chłopaki jechali na moto ok 120km/h (sami mówili), nagle wyprzedziła ich "bejca 3". Oni się patrzą zakręt, a ona pojechała prosto :bigrazz: opowiadają ooo już się klient najechał myślą sobie , pędzą żeby mu coś pomóc, sprawdzić czy mu się nic nie stało itp. A on wyleciał z zakrętu i wpadł na taką łączkę, trawa może z 1.5 m. wysokości , wychodzi z samochodu taki blady jak śmierć :biggrin: i pyta się chłopaków czy pomogą mu wypchać samochód bo chyba się zakopał :icon_twisted:

jemu nic się nie stało w BMW też nic, może po czasie coś tam wyszło z zawieszenia ale ogólnie wszystko ok.

Także trzeba mieć i szczęście :smile:

 

Akurat w tym wypadku opisanym przez Ciebie powinno być - głupi ma zawsze szczęście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...