Skocz do zawartości

kupiłem R6


medyk88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

O co chodzi z tą F4-ką. Piszesz że zostałeś oszukany w jaki sposób?. Pytam się bo mój kumpel ją od Ciebie kupił i strasznie ją zachwalałeś. Coś tu brzydko pachnie. Myślałem, żę na forum to 90% zaufani ludzie a nie handlarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tą F4-ką. Piszesz że zostałeś oszukany w jaki sposób?. Pytam się bo mój kumpel ją od Ciebie kupił i strasznie ją zachwalałeś. Coś tu brzydko pachnie. Myślałem, żę na forum to 90% zaufani ludzie a nie handlarze.

kupił i kupił dobry sprzęt a oszukany zostałem przez człowieka na hamowni i za szybko sie podjarałem i napisałem że ma 130 KM i nic więcej.

nie dygaj, bedzie mu służyć.

jeździ bez problemów??

nawet upewnialiście sie u ..... (wiesz kogo)

I nie nazywaj mnie handarzem!!!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Może stan jest dobry (mechaniczny), ale miał być nie malowany a okazał się cały malowany. Ten u kogo sprawdzaliśmy zdziwił się, że nie powiedziałeś, że był malowany i to cały. Nie do końca byłeś szczery. To tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemalowane są w salonie :)

gratuluje zacnej maszyny!

zgadza sie, stoi u mnie w salonie nie malowany :

http://bikepics.com/pictures/1461771/

 

jeszcze do nie dawna stał inny nie malowany:

http://bikepics.com/pictures/294103/

 

no i jak przez okno balkonowe wprowadze CBRkę, będą stały dwa nie malowane :)

 

 

 

Medyk, mógłbyś coś napisać jak silnikowo wyglądają różnice między CBR F4 i R6 ? R6 rzeczywiście ma "słaby" dól w porównaniu do cbr?

jest tak nie wygodna jak to sie zazwyczaj pisze ? Czy po oswojeniu się z nią, dajesz sobie radę z rożnymi bólami :) ?

Edytowane przez zazzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdziłem F4i i R6 i ta druga strasznie mała, ja miałem wrażenie ze kolanami zaraz zawadze o kiere-nie wygodne strasznie ale bardzo poręczne, normalnie jak na rowerze! Zamieniałem sie z szwagrem na lotnisku koło częstej, raz ja-raz on i jesli chodzi o power to R6 bije na łeb F4-ale fakt trzeba Yamahe trzymac wyzej(praktycznie ponizej 8 tys. nie dzieje sie nic) ale jest to jakby naturalne-ja cały czas trzymałem obroty w okolicach tych 7/8 tys. i nie było to jakies uciązliwe-biorąc pod uwage ze ten silnik spokojnie kreci sie do 13tys.!

Tak dla siebie brałbym F4 bo w sezonie nawijam średnio 15 tys. a tyle na R6 to byłaby męczarnia-jesli miałbym inne wygodne moto to bez wachania brałbym R6 bo daje wiecej frajdy z jazdy!

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jezdziłem F4i i R6 i ta druga strasznie mała, ja miałem wrażenie ze kolanami zaraz zawadze o kiere-nie wygodne strasznie ale bardzo poręczne, normalnie jak na rowerze! Zamieniałem sie z szwagrem na lotnisku koło częstej, raz ja-raz on i jesli chodzi o power to R6 bije na łeb F4-ale fakt trzeba Yamahe trzymac wyzej(praktycznie ponizej 8 tys. nie dzieje sie nic) ale jest to jakby naturalne-ja cały czas trzymałem obroty w okolicach tych 7/8 tys. i nie było to jakies uciązliwe-biorąc pod uwage ze ten silnik spokojnie kreci sie do 13tys.!

Tak dla siebie brałbym F4 bo w sezonie nawijam średnio 15 tys. a tyle na R6 to byłaby męczarnia-jesli miałbym inne wygodne moto to bez wachania brałbym R6 bo daje wiecej frajdy z jazdy!

 

a nie do 15.5 rpm Yamaha sie kreci ? Bynajmniej u mnie tak bylo

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie do 15.5 rpm Yamaha sie kreci ? Bynajmniej u mnie tak bylo

oj kręci się kręci

ok 15,5 - 15,8 odcina

 

zazzu:

doł troszkę słabszy ale powyżej 8000rpm jak dla mnie piekło :buttrock:

tak czy siak jestem zadowolony, dziś 4st na dworzu a ja choć 20km musiaem zrobić

cóż.... serce nie sługa

 

ernestZL:

jak da mnie pozycja miodzio. R6 malutka to fakt ale ja mam tylko 170cm wzrostu i dość krótkie nóżki

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...