Skocz do zawartości

Zabawa w restaurowanie


WilQ_21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

qurim mówisz że SHL zrobiła się po tym zabiegu nerwowa na gaz :icon_mrgreen:

no dobra koniec :D za dużo z robotą nie podskoczyłem ale zawsze coś kółka zostały wycentrowane i dekle boczne poddane liftingowi fotki do wglądu pod linkiem ze zdjęciami :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff. Aż mi ulżyło. Jak pisałeś o kapach to myślałem że całe wypolerowałeś. Na szczęście tylko paski, a to jest dopuszczalne w SHL. Miałem kiedyś super pokrywy, kumpel na maszynie mi zrobił. Dosłownie lustro było. Dosłownie. Żadnej ryski, żadnej kropki i odbicie jak w łazienkowym lustrze. Ale już przy montażu silnika straciły trochę, zyskały ślady tłustych paluchów, później zmatowiały lekko i powstały rysy od piasku podwiewanego podczas jazdy. Były całe na lustro a rowek i napis WFM były na czarno pomalowane. W sumie to nic nie zostało z tego połysku. Na fotkach widać kapy. Nie przejmujcie się że kable luźno wiszą i kapa nie jest dokręcona bo ta SHL czeka teraz na remont wiec tylko na sztukę poskładana jest co by nie pogubić niczego.

 

http://bikepics.com/pictures/1117906/

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

powiem szczerze że jeśli chodzi o polerowanie to nie jestem jego zwolennikiem w stosunku do silnika bo wszystko będzie ładnie wyglądać ale tylko na pewien czas a widać na polerce wszystko odcisk palca wylany olej czy benzynę bardzo ciężko jest utrzymać czystość

a jeśli chodzi o proces obróbki dekli przy SHL w moim warsztacie to wyglądał tak:

dekle były wymyte środkiem do mycia silników (K2 bodajże) później zostały wyszkiełkowane w dalszym etapie czoła dekli były czyszczone papierem normalna procedura jak do polerowania, no i oczywiście wypolerowane ale przyznam się że zrobiłem to trochę w złej kolejności ponieważ później trzeba było jeszcze poprawić rowki i litery szkiełkiem ponieważ lekko się wypolerowało

ja polecam jeśli ktoś by wykonywał ten zabieg żeby pierwsze wypolerował czoła dekli a później szkiełkować

zapomniałem dodać że wypolerowana czoła były maskowane taśmą żeby szkiełko nie zmatowiło czoła

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wow. Miło popatrzeć na postępy. Już mam wizję tej SHL jak będzie w całości. :biggrin: :clap:

Nie mogę się doczekać kiedy ja zacznę robić swoje zabytki. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Shl-kę M11 jest na chodzie jak wszystkie moje motorki, ale na romoncik musi jeszcze poczekać. Po generalnym remoncie jest już SHL M-03 ( jak też DKW BS 350, Junak M10 w obecnej chwili składam Osę M 52).Wolno mi to idzie bo niestety kasa potrzebna. Nie wiem jak wy ale ja np. ramy piaskuję potem dwukrotne malowanie proszkowe z połyskiem. Naprawdę warto, trudno uszkodzić takie lakiery przy składaniu motocykla. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Shl-kę M11 jest na chodzie jak wszystkie moje motorki, ale na romoncik musi jeszcze poczekać. Po generalnym remoncie jest już SHL M-03 ( jak też DKW BS 350, Junak M10 w obecnej chwili składam Osę M 52).Wolno mi to idzie bo niestety kasa potrzebna. Nie wiem jak wy ale ja np. ramy piaskuję potem dwukrotne malowanie proszkowe z połyskiem. Naprawdę warto, trudno uszkodzić takie lakiery przy składaniu motocykla. :buttrock:

 

 

Elo!

 

Koniecznie pokaż fotki tej SHL M03!!! :biggrin: Muszę to obaczyć. :buttrock: pzdr.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...