Skocz do zawartości

[S] Chopper Challenger 200 - Rok 2007 - I rej. 06.2008


dittos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rocznik 2007

zakup i rejestracja czerwiec 2008.

Gwarancja oczywiście do czerwca 2009.

Silnik: 200cm3

Moto jest po przeglądzie po 300km. Teraz ma na liczniku 600km.

Oczywiście jest wszystko co dali w salonie (kufry, gmole, szyba).

Na wypasie standardowym oczywiście wskaźnik wrzuconego biegu, obrotomierz, woltomierz, wskaźnik poziomu paliwa wskazówkowy

 

Całkowicie bezwypadkowy i bezszlifowy :icon_mrgreen:

W razie zainteresowania podaję mój numer GG:6071181

Zapraszam

 

Fotki w galerii na moim chomiku: http://chomikuj.pl/dittos

 

Link do ogłoszenia: http://moto.gratka.pl/tresc/kingway-challe...22f292063b5&s=1

Edytowane przez dittos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry zwyczaj stosowany np. na prm mówi, że nie należy ogłoszeniami spamować więcej niż raz w miesiącu... skoda, że ta kulturalna zasada jakoś nie dla wszystkich jest czytelna :/

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli, to ten za 2 tygodnie śmieci już 3x :/ a jakoś w innych miejscach forum się nie udziela :notworthy: spamer i tyle

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa marketing. :crossy: Myślę że to odmiana tzw. marketingu inwazyjnego. :D :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry zwyczaj stosowany np. na prm mówi, że nie należy ogłoszeniami spamować więcej niż raz w miesiącu... skoda, że ta kulturalna zasada jakoś nie dla wszystkich jest czytelna :/

jsz

 

dobry zwyczaj mówi także jeszua, że w tematach giełdowych nie powinno być OT, a jesli już trzeba kogos upomnieć to moderator robi to na PW a nie zaśmieca sam temat dając zły przykład.

Inni też jakoś za OT nie przepraszają jak widać. Czyżby zwyczaje wszystkich nie obowiązywały ?

Bardzo proszę więc o wyczyszczenie tematu z niepotrzebnych wpisów (również tego, żeby znowu draki nie było)

Poza tym moderatorze jeszua każdy na forum ma jakiś nick i kultura mówi, żeby sie do niego zwracać przy użyciu tego właśnie nicka, a nie per "TEN" jak właśnie to zrobiłeś w następnym poście.

Myślę, że wszystko zostało wyjaśnione.

 

P.S. Dziwne, że tylko mój temat został tak potraktowany, bo inni "pozycjonują" swoje

ogłoszenia w równie a może i bardziej spamerski sposób. Czyżby jakiś filterek na goglach moderatora ?

Przykłady ?? Proszę: http://forum.motocyklistow.pl/GSX-Rand39a-...am-t106403.html

Wiecej jest takich ;)

Edytowane przez dittos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry zwyczaj mówi także jeszua, że w tematach giełdowych nie powinno być OT, (...)

 

P.S. Dziwne, że tylko mój temat został tak potraktowany, bo inni "pozycjonują" swoje

ogłoszenia w równie a może i bardziej spamerski sposób. Czyżby jakiś filterek na goglach moderatora ?

 

teoretycznie w żadnych nie powinno. na użytek swojej argumentacji zaczynasz tworzyć zasady dotychczas nikomu nie znane ;)

 

nawet jeśli, to istnieje niezbyt subtelna różnica (jak widać nie dla wszystkich) między aktywnym użytkownikiem forum, a kolesiem traktującym je tylko jak kolejną tabliczkę pod ogłoszenie. akurat na ciebie zwróciłem uwagę z racji tego, że spamowanie w giełdzie to jedyna twoja aktywność :/

EOT

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...