Skocz do zawartości

2w1 czyli prawko + sprzęt


Derek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Udało się za 1-wszym razem.

Aby to uczcić kupiłem moto, to jedyne wymarzone prze wiele lat.

Wreszcie mam: Yamahę WStara Classica.

 

Cieszę się i chwalę. Ale może mi ktoś przy tej okazji zrobi mały przencik i podpowie:

1. gdzie kupić trochę dodatków do mojego "golasa": szyba, gmole itp.

2. w co się ubrać, w końcu pogoda jeszcze dopisuje, i nie chcę tylko kurzu ścierać.

 

Jestem z POznania, więc może jakaś bratnia duszą mi pomoże.

 

pozdrowionka.

Derek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może mi ktoś przy tej okazji zrobi mały przencik i podpowie:

1. gdzie kupić trochę dodatków do mojego "golasa": szyba, gmole itp.

2. w co się ubrać, w końcu pogoda jeszcze dopisuje, i nie chcę tylko kurzu ścierać.

 

gratuluję :lalag:

przy okazji klasycznie zwrócę uwagę na istnienie działu co/ jak kupić, gdzie są odpowiedzi na ww. pytania. oraz wątku wildka w dziale motocykle, gdzie można podpatrzeć co ludzie mają/ zakładają

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Udało się za 1-wszym razem.

Aby to uczcić kupiłem moto, to jedyne wymarzone prze wiele lat.

Wreszcie mam: Yamahę WStara Classica.

 

Cieszę się i chwalę. Ale może mi ktoś przy tej okazji zrobi mały przencik i podpowie:

1. gdzie kupić trochę dodatków do mojego "golasa": szyba, gmole itp.

2. w co się ubrać, w końcu pogoda jeszcze dopisuje, i nie chcę tylko kurzu ścierać.

 

Jestem z POznania, więc może jakaś bratnia duszą mi pomoże.

 

pozdrowionka.

Derek

Gratuluję , tylko sprecyzuj co kupiłes. WStara jak piszesz, Czy może V Stara, Czy Drag Stara jak masz w opisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję , tylko sprecyzuj co kupiłes. WStara jak piszesz, Czy może V Stara, Czy Drag Stara jak masz w opisie

 

Dzięki za gatulacje. :-)

 

V Star to amerykańska wersja Drag Stara. No chyba, że się mylę.

Dokładniej mówiąc To V Star 1100 Classic model 2008 (w dokumentach celnych ma XVS).

Zupełna świerzynak tak jak moje prawko kat.A. z zerowym przebiegiem i niestandardowym malowaniem. CZarny w garfitowe Flames-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej zaopatrzony w ciuchy jest Rapid Motocykle (okolice ul. Katowickiej, blisko Orlenu za rondem rataje. - znajdziesz w necie adres.

Poza tym na Polnej chyba Motocyklon się nazywa, na Bukowskiej Moto-Rex, na Dąbrowskiego Liberty motors, no i jeszcze na Góreckiej jest Motorownia, ale moim zdaniem Rapid najlepiej zaopatrzony.

Jeśli tu Ci za mało to do Louisa w Berlinie masz jakieś 300 km tylko :) a tam jest zdecydowanie największy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...