Skocz do zawartości

Czym na Syberię?


Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co taz bym chetnie sie wybrał, tyle tylko ze nie mam zielonego pojęcia czy bede mial wystarczająco dużo kasy, no ale zawsze coś możne wykombinować. Im wieksza eipa tym lepsza zabawa, no i bezpieczniej :wink:. Nie wiem czy mój ural da rade dojechac, ale po kapitalnym, uczciwym remoncie myśle ze da sie tam dojechać. Narazie najwiecej ile przejechalem za jedenym razem to 600 km , po dorodze mały remont ale dojechałem i wrócilem-jakoś to bedzie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co taz bym chetnie sie wybrał' date=' tyle tylko ze nie mam zielonego pojęcia czy bede mial wystarczająco dużo kasy[/quote']

Pocieszajace jest ze tamte rejony nie naleza d najdrozszych, wiec nie jest tak zle

 

Nie wiem czy mój ural da rade dojechac, ale po kapitalnym, uczciwym remoncie myśle ze da sie tam dojechać.

No jezeli dobrze zrobiony to chyba powinien dac rade... A jezeli znasz sie na tym troche to jeszcze lepiej. No i, co juz bylo omawiane, w koncu to tamtejszy sprzet, wiec duzo mozliwosci, dorobienia badz dopasowania czesci jezeli zajdzie taka potrzeba...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
I jak plany na ten sezon ? Będzie ta Syberia ? Czy może Mauretania ?

 

pozdrawiam. billy

 

u mnie w tym roku Turcja.

 

Syberia musi poczekać z braku funduszy :flesje:

Pisał byś się za rok :?:

 

ciezko powiedziec mi gdzie bede jechał na przyszły sezon,

 

na pewno gdzieś się wybierzemy z Rafałem B

ale nawet na ten sezon nie znam planów swoich dokładnie - chcemy Rumunia, ale zobaczymy jak to bedzie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Planuję wyprawę na Syberię o ile fundusze pozwolą. Czym wg Was powinienem jechać. Mam do wyboru dwa sprzęty: albo XT 600 z 83 roku prościutka' date=' bez żadnych fajerwerków elektronicznych, czy może porządnie wyremontowanym Uralcem. Przyznaję, ze mam dylemat. Tenere'a którą mam odpada. Myślę, że za dużo w niej plastików i chyba nie bardzo nadaje się na ruskie bezdroża. Proszę o sugestie[/quote']

 

Byc moze temat tez juz nieaktualny.Moze Michal juz ma dylemat za soba,wrocil z "Syberii",oglada teraz zzdjecia i planuje kolejna wyprawe.

Ale dla tych,co maja podbny dylemat,a chca kupic opowiedni motocykl na wyajzd na wschod.

Polecam IZ PLANETA.350 cm3

Na uralach w Rosji i bylych republikach juz prawie nikt nie jezdzi,Iz jest nowszy tanszy,ekonomiczniejszy.

bardzo podobny do jawy 350,z ta roznica,z ema tylko jeden tlok,jedna rure wydechowa.Czesto mozna go spotkac z koszem,szczegolnie w Mongolii.Czesci zapewnie do niego tez jest tam duzo,a ze swojego doswiadczenia wiem,ze niektore pasuja od jawy.

Ale to propozycja dla tych mniej zamoznych .Jak ktos ma kilka 000 zl,to oczywiscie yamaha XT :-)

 

Mirmil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich

jedz XT-kiem - ja byłem 2 razy na syberi ,raz na starej jawie (www.turystyka.motocykle.pl), raz XT500(władywostok 2001). W tym roku znow jade i właśnie tenerą...loknij www.wyprawa.xtra.pl

na syberie napalilem sie po ksiazce koperskiego jednak to co on tam napisal jest kompletnie wyssane z palca i nie pokrywa sie z rzeczywistoscia.Do Bajkalu i dalej masz asfat.nie wiem gdzie chcesz jechac dokladnie bo nie czytalem wszystkich postow,jednak powiem ci ze nie ma czego sie bac bo policjanci są cool zwlaszcza jak widza bikera i to jeszcze z dalekigo kraju (nie raz piliśmy wódke na komendzie).czasami trafi sie sqr**syn ale takich poprostu sie olewa i w przypadku zatrzymania robi piknik i przewaznie p ok 1h widzac ze nie wydebia kasy za nic odpuszczaja...

za nic nie pchaj sie na rajdy organizowane przesz koperskiego bo to naciagacz.mnie wyprawa tam i spowrotem kosztowala 500-600 $ a nie 2500$ ci co jechali z nim w 1 rajdzie ostro narzekali(brak organizacji,przeklamania,porzucenie czesci ekipy na srodku zadupia itp). w razie czego dzwon 0505-22-54-56 lub czytaj:

www.turystyka.motocykle.pl

www.wyprawa.xtra.pl

www.redskin.xtra.pl

 

powodzenia i moze do zobaczenia na szlaku!

redu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...