Skocz do zawartości

Fotka od tyłu.


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oszukałem, tylko skorzystałem z możliwości jakie daje mi prawo. Nie pamiętam czy to ja jechałem, nie rozpoznałem się na zdjęciu. :)

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z mojego miasteczka ma takiego znajomego motórzyste, który sie wymigał od tego. Była sprawa w sądzie i wygrał. Jazda była niezła, ale widać że można. Powiedział cos, że potencjalny kupiec to jechał, że nie ma do niego nr tel. ani kontaktu, wizął mame za świadka że był wtedy w domu i coś tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując, jak zrobią mi od tyłu lub w samochodzie, ale na tyle niewyraźne (nocą), że niemożliwe jest rozpoznać kierowcę, to mogę nie przyznać się, nie podać kierowcy i dostanę tylko 300 za nie podanie kierującego?

 

 

Możesz, tylko lepiej ładnie o to poprosić.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo jak mogłeś przekroczyć prędkość przecież Ty jesteś tak odpowiedzialny stworzyłeś zagrożenie dla ruchu to ograniczenie na pewno było w tym miejscu ustawione żeby zminimalizować potencjalne niebezpieczeństwo, oprócz tego nie przyznałeś sie do winy i nie poniosłeś konsekwencji za własne czyny i oszukałeś stróży stojących na straży prawa. jak mogłeś ??? przecież Ty jesteś taki ach i och, Twój system wartości się chyba załamał??co się stało z mistrzem piekielnej riposty

 

 

 

sorki ale nie mogłem sie powstrzymać :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo jak mogłeś przekroczyć prędkość przecież Ty jesteś tak odpowiedzialny stworzyłeś zagrożenie dla ruchu to ograniczenie na pewno było w tym miejscu ustawione żeby zminimalizować potencjalne niebezpieczeństwo, oprócz tego nie przyznałeś sie do winy i nie poniosłeś konsekwencji za własne czyny i oszukałeś stróży stojących na straży prawa. jak mogłeś ??? przecież Ty jesteś taki ach i och, Twój system wartości się chyba załamał??co się stało z mistrzem piekielnej riposty

sorki ale nie mogłem sie powstrzymać :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

 

 

To miłe, że mnie przepraszasz, przyjmuję ten gest z Twojej strony.

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...