Skocz do zawartości

Kawasaki GPZ 600R problem


Lifan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:lalag: Tak jak juz dalem znac mam problem z tym oto motorem zakupilem go owszem ale calego w czesciach i tu sie zaczyna moj problem bo niewiem jak to cudo zlozyc bo niemam ani instrukcji ani pojecia jak sie do tego zabrac jezeli by mozna poprosil bym o pomoc w tej sprawie i czy jezeli sie ktos orientuje czy jest moze jakas multimedialna instrukcja jak to zlozyc czyli jakies zdjecia czy opisa jak co do czego zlozyc?

 

:crossy: :wink: :buttrock: Prosze o szybka odpowiedz....?

Edytowane przez Lifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead: Tak jak juz dalem znac mam problem z tym oto motorem zakupilem go owszem ale calego w czesciach i tu sie zaczyna moj problem bo niewiem jak to cudo zlozyc bo niemam ani instrukcji ani pojecia jak sie do tego zabrac jezeli by mozna poprosil bym o pomoc w tej sprawie i czy jezeli sie ktos orientuje czy jest moze jakas multimedialna instrukcja jak to zlozyc czyli jakies zdjecia czy opisa jak co do czego zlozyc?

 

:icon_eek: :biggrin: :) Prosze o szybka odpowiedz....?

 

Jak masz doswiadczenie w skaldaniu silkikow, zdobedziesz szczegolowy schemat silnika to czemu nie. Ale cos mi sie wydaje, ze lepiej jak oddasz ta szkrzynke czesci mechanikowi. Pomierzy ci te czesci choc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj! Podam ci pare stron gdzie wszystko znajdziesz na temat tego motorka!

http://gpz600.ovh.org/ http://chudzikj.republika.pl/ ., Na tym drugim adresie znajdziesz informacje pod GPX 600 a całkiem na dole są schematy instalacji elektrycznej. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...