Skocz do zawartości

Spam L.S.M -owy


Hajo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jadac sosonowca (jako pasażer) zauwazyłem ze cena 95 za litr po skakała strasznie...

Koło Kraśnika były stacja z cena 4,59

Gdzie zachwile były juz koło 4,30

A w zagłębiu to ogólnie było nawet po 4,21 za litr

 

Na jakim forum ?? bo to forum działa mi srednio 1 na kilka dni i np dzis działalo rano (koło 9)chialem napisac tego posta ale wczasie pisania sie zwaliło... teraz dopiero miałem okazje skorzystac z kompa wiec teraz to pisze

i to nawet nie cały dzien..

Na L24 nic tez nie ma zaabrdzo

nie mówie ze trzeba było termin przesunąć tylko ze akurat pechowow wypadło..

A mało jeźdże bo 4,35 to jednak duzo , a przy moich małych dystansach to mi dużo pali...

ostatnio na jakis 5 litrach przejechałem z 80 km

bo na małych tych mi pali strasznie...

Wiec juz po mieście samym nie jedźę tylko staram sie troche wiecej a ciut rzadziej...

Wiec jak pojade sobie do wandzina i spoworotem to ja mam radoche , a benzynki mało poszło...

Chyba ze ojciec kupi z 5 litrów to wtedy jeźdze wiecej...

Bo za własna to staram sie nie duzo robic...

Bo jak zatankuje z 5 litrów to na tydzien czasem połtora ma starczyć...

pozatym jeżdźę wolniej bo jzu pomijajac niższe spalanie to np jadac 120 km/h po godzinie spale x paliwa... tylko ze ten sam x moge spalic w 2 hodziny jadac 60km/h...

A dlamnie liczy sie długosc przyjemnosci...

Wiec nie szaleje ...

A trasy takie jakie ukochałem simsonem

Lbrt - wandzin - Lbrt

Lubartów-Kozłowk_Lubartów

_Lubartów-tarło-lubartów

etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piłujac 125 tez nie zeszedł bym nizej , palac co chwile by sie przejechac tez bym nie zszedł nizej...

mysle ze tez troche przez zepsuty gaźnik tak jest...

wiec jak zrobie na wiosne i bede jeździł dalej to z 4 litrach sie zmieszcze

a dźwiek przyejmnejszy

pozatym ja lubie sobie nie szybko zwiedźać nasz powiat i pokrecic sie po miescie troche i do domu

Odstresowuje sie i jest git

dzisiaj np jeździlem niecała godzinke , niezbyt szybko po miescie - nawet nie wiem ile przejechałęm ale napewo nie duzo a było bardzo miło

Edytowane przez wagabunda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pozatym jeżdźę wolniej bo jzu pomijajac niższe spalanie to np jadac 120 km/h po godzinie spale x paliwa... tylko ze ten sam x moge spalic w 2 hodziny jadac 60km/h...

A dlamnie liczy sie długosc przyjemnosci...

Wiec nie szaleje ...

A trasy takie jakie ukochałem simsonem

Lbrt - wandzin - Lbrt

Lubartów-Kozłowk_Lubartów

_Lubartów-tarło-lubartów

etc

 

z tym sie do konca nie zgodze, jak udowodniono naukowo motocykl ma najmniejsze spalanei w granicahc maksymalnego momentu obrotowego, wtedy silnik jest najwydalniejszy i najmniej pali - co na logike jest nie do przyjecia...

A zatem wiec zebys mail najniższe spalanie musisz jezdzic w granicach ok 6,5 tys obrotów, a co do spalania, to na Cb udalo mi sie najnizsze osiagnac w granicach 4,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys pojechał na borki to byś sie starać nie musiał żeby mieć małe spalanie. wlałem po 200 km 6.25 litra do pełna to sobie podziel na dwa. Zreszta kazdy miał zdziwko jak zajrzał do swojego zbiornika bo w ch*j kilometrów i postojow było, światła, korki peirdoły a motóry spaliły tyle co nic. średnia przelotowa 100 - 110km/h

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na borkowy wyjazd trampek mi spalił poniżej 5 litrów we dwie osoby kufry załadowane do oporu.

 

W sumie aż takich ogromnych prędkości nie rozwijaliśmy góra 230km/h ale to sporadycznie tylko przez teren zabudowany, żeby ludzie się na nas nie patrzyli za długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam take pytanie do LSM-owiczów, ktoś ma chęć na płytkę z pikniku? dzisiaj przystępuję do akcji montaż... więc na piątek mogą być dostępne i do odebrania na spotkaniu (format xvid bądż divx w zależności jak mi się ustawi :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam take pytanie do LSM-owiczów, ktoś ma chęć na płytkę z pikniku? dzisiaj przystępuję do akcji montaż... więc na piątek mogą być dostępne i do odebrania na spotkaniu (format xvid bądż divx w zależności jak mi się ustawi :crossy: )

JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Chcę x 1 szt :crossy:

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat niewarty przypominania ale... ruszył mi ciśnienie

Czy ktoś z Was czytał artykuł w listopadowym nr Świata Motocykli, dział zloty, autorstwa Lecha Wangina?

Kto był w bałtowie wie jak było ;)

Szkoda pisać, ale zacytuję płętę "Zlot Moto Zauro Musik zaliczam do tych imprez,na które warto wracać,tym bardziej że organizatorzy zapowiadają, iż w przyszłym roku przygotują jeszcze więcej atrakcji.".................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...