Skocz do zawartości

Polityka Yamahy ->TDM 900


Rekomendowane odpowiedzi

Czy moze ktos z Was orientuje sie dziwna polityka Yamahy zwiazana z tdmkami?

27-28 wrzesnia w Warszawie na Polczynskiej sa dni otwarte natomiast. Chcialem sie przejechac tdm900 a tu mi mowia ze nie posiadaja tego motocykla, ze sa obecnie dwie w Polsce na sprzedaz i ze sprowadzili ich w tym roku zaledwie 10 szt.

Czemu Yamaha-Polska wycofuje sie ze sprzedazy tego modelu, sa jakies wadliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się może wcale nie wycofuje, tylko nie ma zainteresowanych... to po co mają trzymać testówkę, na której po roku/ dwóch stracą sporo odsprzedając ją jako używkę? sprowadzili 10, 2 jeszcze stoją - 8 sprzedanych (a praktycznie sezon się kończy) świadczy po prostu o braku zainteresowania. to nie fazer czy r6, żeby kupić tdm trzeba wiedzieć czego się chce, mieć przekonanie i nie być rozmiłowanym w katalogowych konikach ;>

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale widizsz nie do kona bo ja akurat jestem zainteresowany ale jak na jazde testowa mam jechac 300 km to raczej ciezko sie zdecydowac.

Fakt fazery ida jak cieple buleczki ale mysle ze jesli chodzi o przyspieszenia, spalanie, wytrzymalosc silnika to tdmka jest lepsza, takze i katalogi sa za nia. Być moze zbyt duza cena jak na Polski rynek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Znajomy w 2002 roku kupił nową, obecnie ma na liczniku coś około 60kkm i jeździ bez problemów, regularnie ją serwisuje.

On osobiście TDM używa do jazdy po mieście i regularnych wypadów w Polskę oraz raz w roku wyjazd w Europę.

Tak więc pełna turystyka.

 

Polecam przejechać się do jakiegoś komisu w okolicy lub do prywatnego sprzedawcy i odbyć jazdę testową (czasami trzeba wpłacić zabezpieczenie - jakiś % wartości moto). To tak żeby nie śmigać 300km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak na jazde testowa mam jechac 300 km to raczej ciezko sie zdecydowac.

 

 

 

No ja bym się na Twoim miejscu zdecydował. Sam miałem ostatnio taki problem i 350 km dymałem, żeby się przejechać. Przyznaję, że w zakresie posiadania testówek to jestesmy gdzies w okolicach Czarnej Afryki, ale kupno motocykla to jednak nie kupno kilograma ziemniaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...