Skocz do zawartości

Sprzedam swoją VFR`kę


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mocy brakuje?

może coś padło i wystarczy naprawić:smile:

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pewnie już powtórzę, ale jest to chyba najpiękniejszy model VFR a do tego ten egzemplarz ma kozackie malowanie :buttrock:. Kiedyś szukałem VFR i na widok tej mi ślina ciekła :). Kiedyś chciałem VFR ;).

 

 

Zawsze przypomina mi RC30 :) http://www.mcnews.com.au/Wallpaper/Honda/R...30_RHF_1024.jpg

Edytowane przez wieczny student
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Kiedyś szukałem VFR i na widok tej mi ślina ciekła . Kiedyś chciałem VFR .

a ja chciałem CBR 1000F a VFR`ek nawet nie przeglądałem , za drogie wtedy były, V`ka 4 ponoć droga w utrzymaniu,b. złe wspomnienia z przed kilku lat , no i miał być LITR choćby skały s*ały :) aż tu nagle jakimś cudem natrafiłem na świeze ogłoszenie VFR`y z pod Krosna odrz. (lekko ponad 100km od domu) wiec prawie w okolicy, szybki telefon , ustawienie sie na piątek , późne popołudnie, całą droge po sprzet byłem praiwe przekonany ze go nie wezmę , najpierw , że zjechał z ceny b. dużo przez telefon, później , ze lakierowana ( a miaął być cebra w orginale tylko i wyłącznie) później , że typ gadał , ze nie odpalana przez całą zime itd itp , jak przyjechaliśmy na miejsce to zobaczyłem gościa po 40stce , ładny dom , drogiego pick`upa i zakurzoną VFRę w garażu , sobie mlse, ze zjechał z ceny bo mu to wisi , na biednego nie trafiło ale zobaczymy jak to odpali... Odpaliło za pierwszym zakręceniem , Ojciec zrobił dziwną minę jak usłyszał specywiczny dzwięk, chodziło o koła rozrządu , gość mi mówi, ze jak chce to mam się przejechać , wypróbować bo on mnie wozić nie będzie bo sam ledwo nad nią panuje , to nie dla niego , była okazja z reichu i sobie kupił , przez 2 lata nakręcił niecały 1000km. Wiec pojechał , prowadzenie rewelacja, przyspieszenie i hamulce jak po starej XJ 51j także rewela ! Wróciłem do właściciela , zrzuciłem siedzenie poglądałem , jeszcze ponasłuchiwałem , spr. numery i padła decyzja , PIER... ociężałą CBR 1000 i biore to... No i jest i nie żałuje , później miałem okazje zobaczyć czym pachnie cebra i się cieszyłem , ze kupiłem vfr ... Ale opowiadanie wyszło ;) Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...