Skocz do zawartości

seven fifty


porywacz_zwlok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

dla niezorientowanych, chodzi o Hondę CB750 Seven Fifty

No witam,

tak się składa że mam do sprzedania sevenke. Poniżej link:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1000376

 

Jak napisałem w ogłoszeniu w tym sezonie zrobiłem na niej ponad 9000km, głownie na dłuższych trasach, Polska i Czechy. Motocykl naprawdę zadbany z niekręconym licznikiem !!!

 

To już moja druga sevenka w karierze i naprawdę polecam tego sprzęta. Zmianiam go tylko dlatego że planuje w przyszłym sezonie kilka dłuższych tras - po kilka tys. km i szukam czegoś bardziej turystycznego (np. V-strom).

 

Więcej zdjęć na maila. W razie jakichkolwiek pytań dzwoń, 509 118 945.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam,

tak się składa że mam do sprzedania sevenke. Poniżej link:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1000376

 

Jak napisałem w ogłoszeniu w tym sezonie zrobiłem na niej ponad 9000km, głownie na dłuższych trasach, Polska i Czechy. Motocykl naprawdę zadbany z niekręconym licznikiem !!!

 

To już moja druga sevenka w karierze i naprawdę polecam tego sprzęta. Zmianiam go tylko dlatego że planuje w przyszłym sezonie kilka dłuższych tras - po kilka tys. km i szukam czegoś bardziej turystycznego (np. V-strom).

 

Więcej zdjęć na maila. W razie jakichkolwiek pytań dzwoń, 509 118 945.

 

jaka ostateczna cena za ten sprzęt by Ciebie interesowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa czemu teraz sprzedajesz a nie za pół roku :icon_twisted:

Nie rozumiem pytania, dlaczego miałbym sprzedawać za pół roku. Będę miał kasę to kupię przez zimę na spokojnie nowego bike'a.

 

Czytaj ogłoszenie

Dziękuje bardzo :banghead:

 

jaka ostateczna cena za ten sprzęt by Ciebie interesowała?

taj jak pisałem ci na GG powiedzmy 7800 PLN ale chciałbym zauważyć że Forum Dyskusyjne to nie miejsce na dopinanie takich spraw. Podjedź, obejrzysz maszynę a wtedy będziemy mogli pogadać, ew. na PW.

 

Pozdro

Edytowane przez kubadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie rozumiem pytania, dlaczego miałbym sprzedawać za pół roku. Będę miał kasę to kupię przez zimę na spokojnie nowego bike'a.

 

Dlatego, że za pół roku to właśnie ja bym ją od ciebie nabył - bo wtedy będę miał sumkę na sprzęt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...