Skocz do zawartości

Blokady w Zxr 400 93r


barthezzz1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, chciałem się zapytać czy macie pojęcie gdzie były blokowane zxr-y 400 z 93r ?.Słyszałem taką plotkę, ze na rozrządzie, ale może ktoś bardziej doświadczony mógłby ją zdementować. Jeżeli tak to jaki to może być koszt.Jeszcze jedno , powiedziano mi, ze najprawdopodobniej będzie informacja w briefie gdzie był blokowany, mógłby mi ktoś powiedzieć w, której rubryce i ewentualnie jeżeli to znajde to przetłumaczyć w którym miejescu jest zablokowany??

 

 

Pozdrawiam

Bartek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% motocykli blokowanych jest w gaźnikach. skąd wiesz że motocykl jest zablokowany?

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl jest z niemiec (25kw), Ogólnie powiedzcie mi czy one są zazwyczaj blokowane seryjnie czy blokuje je niemiec i będzie wiedział gdzie blokowana?? bo na birefach nie ma nigdzie o tych blokadach napisane.Sam już nie wiem.A pozniej sie bawic z wałkami to tez lipa bo słyszałem, ze w raz z wałkami trzeba wymieniac gazniki??

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Staryyy normalnie zaskoczyłes mnie w prost uwielbiam takie odpowiedzi (nie obraz się) :) :buttrock: Pytam się konkretnie o dany model,rocznik i jesli chodzi o rynek niemiecki i blokade 25kw.Szukałem w szukajce bo mam taki zwyczaj.Nie znalazłem nic konkretnego oprocz wypowiedzi ludzi, którzy słyszeli od kogos, ze tak jest....Wiec teraz pomyslałem, ze jednak ktos się wypowie konkretnie...AAA napisałem do kawasaki moze mi odpiszą:bigrazz: a jak nie to pomęcze ich telefonicznie:D moze z tego zródła się dowiem...

 

 

Pozdro

Edytowane przez barthezzz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli bedzie zablokowany to raczej na pewno nie na rozrządzie, nie wiem czy w ogóle motocykle bywały dławione na rozrządzie.

Polecałbym sprawdzić gaźniki i ten osprzęt mogą to być kryzy zmniejszające przelot dolotu, ew jakieś blokady max otwarcia przepustnicy, no i ewentualnie dysze w gaźnikach.

Sprawdź to kolego.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto były dławione wałkami, gaźnikami i wydechem ale powiem z doświadczenia że Niemcy i inni którzy mieli ograniczenia mocowe i tak z czasem odblokowywali sprzęt, trafiłem XX1996rok 54kW - jeździł jak XX powinien, ZX6R 2005r 24 kW też jeździł jak powinien.

Moto które ma w papierach 25kW nie jeździło by zbyt dobrze.

Np. były CBR600F3 25KM, 50KM, 98KM oraz wersja otwarta 105KM

pierwsza była dławiona wałkami i gaźnikami, kolejna gaźnikami (mniejszy przelot) oraz kryzy, 98KM tylko gaźniki.

 

Polecam aby sprawdzić moto z inną odblokowaną 400 na prostej czy jeździ podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...