Skocz do zawartości

Kombinezon na szybszy motocykl


Rekomendowane odpowiedzi

W pewnym sensie jest to kontynuacja wątku dotyczącego ubioru na Fazer'ka.

Fc-Moto ma ostatnio sporo konkretniejszych przecen i chciałem Was zapytać o następujące kombinezony:

Alpinestars GP-Plus 2PC Suit - przeceniony z 750 na 490 euro

Alpinestars RC-1 2PC Suit - polecany ale nie ma żadnej przeceny z poziomu 800 euro.

BERIK Shogun LS2 3213 - przeceniony z 700 na 400 euro.

BERIK LS2 2468 BK Moto Fun - przeceniony z 660 na 500 euro.

ARLEN NESS LS2 3211 Titan - przeceniony z 900 na 600 euro.

Suomy XFCT02 Kangaroo - przeceniony z 1000 na 650 euro.

 

Każda opinia, każda rada będzie cenna.

 

Pozdrawiam,

Dex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie gdyby byla na Twoim miejscu wybierałabym pomiedzy Alpinastars albo Arlen Ness...

W koncowej selekcji wzielabym jednak Alpine (skoro Dainese nie ma :banghead: )

Do wyboru masz dwa modele... Nie czarujmy sie, ze pewno na kasie Ci rowniez zalezy a GP-Plus 2PC, rowniez jest bardzo dobry.

 

Masz tu opis kombinezonu i rowniez jest promocja

http://www.4bikes.pl/product_info.php?cPat...products_id=736

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie potrzebuję rady: Dzisiaj w sklepie przymierzałem ciuchy Alpinestarsa. Jako że nie mieli kombinezonu GP-Plus (koniec kolekcji) to przymierzałem każdy element oddzielnie (spodnie + kurtka). Jeżeli chodzi o kurteczkę to jest ona identyczna i pasował na mnie rozmiar 54. Jeżeli chodzi o spodnie to rozmiar 52 jest odpowiedni na mnie, przy czym 54 jest stanowczo za duży.

 

Myślicie że w GP-PLUS'ach będzie tak samo? Sklep może pójść na coś takiego że zdekompletuje 2 zestawy kombinezonów GP-Plus i sprzeda mi kurtke 54 i spodnie 52?

Miał ktoś podobne doświadczenia?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekompletowanie kombinezonu to tylko w .... Erze :flesje:)

Poważnie to kombinezon w 2 różnych rozmiarach góry i dołu możesz dostać, ale chyba tylko firmy IXON. MCS Kawasaki w Wawie ma IXONY

Ja dla siebie zakupiłem Alpinestarsa "kombinowanego" - kurtka RC1 56 i spodnie Track 54, a nie kombinowanego mogłem dostać jak przyprowadzę mutanta który weźmie odwrotnie niż ja :icon_rolleyes:

 

O !! A może chcesz mojego fazerka z kombinezonem Yamahy w komplecie ?

Edytowane przez fazer72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Alpinestars RC-1 2PC Suit - polecany ale nie ma żadnej przeceny z poziomu 800 euro.

 

 

Tyle, że dostajesz 5% rabatu jeśli kupisz ten kombinezon. Sam go kupowałem i z wysyłką minus rabat wyszło niecałe 762 euro. Uważam, że za taki ciuch cena jest (o ile można tak stwierdzić) wyjątkowo przystępna :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie potrzebuję rady: Dzisiaj w sklepie przymierzałem ciuchy Alpinestarsa. Jako że nie mieli kombinezonu GP-Plus (koniec kolekcji) to przymierzałem każdy element oddzielnie (spodnie + kurtka). Jeżeli chodzi o kurteczkę to jest ona identyczna i pasował na mnie rozmiar 54. Jeżeli chodzi o spodnie to rozmiar 52 jest odpowiedni na mnie, przy czym 54 jest stanowczo za duży.

 

Myślicie że w GP-PLUS'ach będzie tak samo? Sklep może pójść na coś takiego że zdekompletuje 2 zestawy kombinezonów GP-Plus i sprzeda mi kurtke 54 i spodnie 52?

Miał ktoś podobne doświadczenia?

 

Pozdrawiam

 

Tak znajomu kupił w niemczech w tym roku i nie było problemów z dekompletacją, w polsce raczej zapomnij, z resztą zobacz bo skóra się lekko rozciąga i może się okazać że 52 będzie jednak dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce raczej zapomnij,

 

bujda na resorach. i moje, i pleca... znaczy obecnie już samodzielnie przemieszczającego się ex-plecaczka :icon_question: , ciuchy mają różne rozmiary kurtek i spodni i nie było absolutnie żadnego kłopotu z takim kompletowaniem. mało tego, w tym drugim przypadku były zamawiane 2 rozmiary i kurtki i spodni (a trzeba było sprowadzić od dystrybutora), żeby odpowiednio dobrać - też nie stanowiło to problemu

proponuję po prostu jechać do salonu i pogadać. tylko po przymiarce nie robić ludzi w wała i nie jechać na zakupy na allegro... :/

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskra66 skoro uważasz że Dainese dużo lepsze jakościowo od Alpinki to może lepiej na razie odpuścić sobie zakup kombinezonu, zamówić same buty i rękawice (Sidi Vertigo Corsa + rękawice GP-Plus), a po kombinezon (Dainese) wybrać się samemu do Niemiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...