Skocz do zawartości

Najlepsze winkle z dobrą nawierzchnią w okolicach Piły


trajka66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszcie jakie są wasze ulubione miejsca w okolicach Piły gdzie mozna dac w palnik i sie troche poskładać. Moją ulubioną "traską" jest droga z Piły do Kaczor :), bardzo fajnie można tez polatać trasą na Czaplinek (zakręty przed czaplinkiem).

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie jakie są wasze ulubione miejsca w okolicach Piły gdzie mozna dac w palnik i sie troche poskładać. Moją ulubioną "traską" jest droga z Piły do Kaczor :crossy:, bardzo fajnie można tez polatać trasą na Czaplinek (zakręty przed czaplinkiem).

 

pozdro

 

Czesc, najlepsze zakręty to bezapelacyjnie Czaplinek-Połczyn Zdrój, ponad 80 zakrętów po pięknym asfalcie. Naprawdę super zapierdzielanko -polecam!

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprocz wymienionych lubie szybkie winkle(2na krzyz) na obwodnicy od krzyzowki z 10/11 do celmaru(teraz profil). Nic nie pobije trasy na polczyn, z tym ze nie jest rozowo , bo trzeba uwazac na scinajace droge auta z naprzeciwka i syf na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tydzien temu widziałem samochód lezący na łące na tych zakrętach na kuźnice czarnkowską ;D

Fajne winkle oprócz Tych co napisaliscie, znalazlem jak sie jedzie nad jezioro do Białej.. Jest jakis odcinek kilku km na nowym asfalcie całkiem miło :buttrock:

Ostatnio jadąc pod ciszkowo (kolo promu) 2 zakręty wyjechała mi pół ciężarówka która wpadła w poślizg, chyba dlatego ze jechała za blisko krawężnika i naturalnie za szybko. Zawsze uwazalem te winkle na ciszkowie za w miare bezpiecznie. Od tamtej pory już nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Droga na kaczory jest ok ale troszke za krotka,na tych zakretach w strone polczyna jechalem ale autem.W tym sezonie bede tam honda. Jeszcze jakies dobre kilometry asfaltu znjdziecie,z ladnym widokiem?

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...