Skocz do zawartości

kłopoty ze skrzynią biegó w aprilii classic50


Kami
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam klopot z aprilia classic50.

Kiedy włączam 1-ke to mi stuka, poprzedni własciciel powiedział ze spadł mu lańcuch i od tamtego momentu pojawilo sie to stukanie, a zeby bylo tego mało to teraz zaczynaja mi wyskakiwac biegi najczescie 2-gi.

Czy ktos moze mi powiedziec co mam zrobic? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej :rolleyes: Nie wiem czy w 50 tez tak jest, ale stukniecie (takie gdynk) podczas wbijania 1edynki to normal. Ale jesli wyskakuja Ci 2ka to dwie zebatki i moze wodzik do wymiany masz(tzn Aprilia ma :smile: )

 

 

To nie jest jedno stukniecie, tak jest na 1-ce dotad az zmienie na 2-ke pozniej wszystko jest ok procz tego ze czasami wyskakuje.

Pozdrówka 4U :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo- czeka cie polowienie silnika niestety i mozolne szukanie zebatek danego biegu. --- choc problemem moze byc tez jedna pierdola (tez sie z tym borykalem) za to aby bieg nie wyskakiwal odpowiedzialna w tym silniku jest w srodku zwykla kulka dociskana przez slaba sprezyne do walka ktory prowadzi i utrzymuje wodziki na swoim miejscu.------ P.s silnik aprili jest latwy w rozbiorce i mozna to zrobic w jeden dzien. :)

 

chetnie bym pomogl ale niestety- gdzie Sosnowiec a gdzie Lodz. :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo- czeka cie polowienie silnika niestety i mozolne szukanie zebatek danego biegu. --- choc problemem moze byc tez jedna pierdola (tez sie z tym borykalem) za to aby bieg nie wyskakiwal odpowiedzialna w tym silniku jest w srodku zwykla kulka dociskana przez slaba sprezyne do walka ktory prowadzi i utrzymuje wodziki na swoim miejscu.------ P.s silnik aprili jest latwy w rozbiorce i mozna to zrobic w jeden dzien. :biggrin:

 

chetnie bym pomogl ale niestety- gdzie Sosnowiec a gdzie Lodz. :crossy:

 

juz raz byl polowiony ale wszystko bylo robione na glupiego i szybko dlatego teraz poswiece nawet tydzien a bedzie zrobione :lapad: zaczynam od jutra :D .

mimo ze dzieli nas tyle km. to dobrze ze jest jeszcze to forum :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperaj po alledrogo i poszukaj ( wyszukac po nazwie minarelli )- jest tego troche i bylo tez kilka twoich silniczkow --- masz tutaj (607882893 lub gg 8942668 ) tel i gg do chlopaka ktory ma na sprzedaz silnik RV (kompletny) za 400zl --- tylko wsadzic i smigasz ( zadzwon i sprawdz ) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...