Skocz do zawartości

Prośba o ocenę alarmu motocyklowego...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem alarmu do mojego moto. od początku wiedziałem, że alarm musi mieć powiadomienie na pilota, co w danej sytuacji dzieje się z motocyklem. Taki właśnie alarm znalazłem:

 

http://www.allegro.pl/item425034546_alarm_..._zwibracja.html

 

Z opisu wynika, że wszystko jest w porządku, chciałbym jednak, by ktoś wypowiedział się na temat tego właśnie urządzenia. Może ktoś miał do czynienia już z nim i ma informacje z pierwszej ręki... :lalag:

 

Z góry dzięki.

Pozdrawiam

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki ma zasięg i przy jakich warunkach np. zabudowy :biggrin: ?

Domowe alarmy wysyłają powiadomienie na telefon kom.

Z mojego doświadczenia wychodzi że alarmy za 100 lub 200 zł ( miałem dwa) po pewnym czasie trzeba było wyciąć bo zaczynały się problemy z zapłonem, w samochodzie mam taki co 7 lat temu kosztował 650 zł i działa do dziś. :(

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi żeby badziewia nie kupić. A do tego alarmu jakoś nie jestem przekonany.... Co do zasięgu to nie wiem... jeżeli zadam takie pytanie sprzedawcy to on i tak będzie zachwalał to 'cudo' ponad wszystko, więc z przymrużeniem oka na to patrze... hmm... co robić ;)

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dobry początek;

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic...adomieniem&sid=

Z tego co czytałem i rozmawiałem ze znajomym co zajmuje się alarmami to radiowe powiadomienie można traktować jako fajny bajer , zwłaszcza w takich co kosztują 200-300zł.

Samo to urządzenie do powiadamiania w wersji podstawowej kosztuje prawie 300zł, a gdzie reszta ? ? centralka,piloty,syrena itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...