Skocz do zawartości

Materiał odblaskowy


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję materiału odblaskowego do naszycia na kurtkę. Może ktos z was wie gdzie mogę kupić pasy szersze niz 5 cm , bo takie własnie spotkałem na allegro. Szukam w okolicach sosnowca dąbrowy czeladzi i będzina jeśli dalej to też nie problem.

Pozdrawiam

Edytowane przez Zbychub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poszukuję materiału odblaskowego do naszycia na kurtkę. Może ktos z was wie gdzie mogę kupić pasy szersze niz 5 cm , bo takie własnie spotkałem na allegro. Szukam w okolicach sosnowca dąbrowy czeladzi i będzina jeśli dalej to też nie problem.

Pozdrawiam"

 

Sprawdz tutaj: http://www.integart.com.pl/article-view.ph...u=334&srcWrd=D4 , na dole strony w tytule CENA jest podana za metr bieżacy (paski 5cm :crossy: ) i za metr kwadratowy wiec mozna pewnie kupic tylko trzeba sobie pociac. Rolka o szerokosci 98x100. Nawet w Sosnowcu maja oddzial.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poszukuję materiału odblaskowego do naszycia na kurtkę. Może ktos z was wie gdzie mogę kupić pasy szersze niz 5 cm , bo takie własnie spotkałem na allegro. Szukam w okolicach sosnowca dąbrowy czeladzi i będzina jeśli dalej to też nie problem.

Pozdrawiam"

 

Sprawdz tutaj: http://www.integart.com.pl/article-view.ph...u=334&srcWrd=D4 , na dole strony w tytule CENA jest podana za metr bieżacy (paski 5cm :flesje: ) i za metr kwadratowy wiec mozna pewnie kupic tylko trzeba sobie pociac. Rolka o szerokosci 98x100. Nawet w Sosnowcu maja oddzial.

Pzdr

 

 

Widzisz googlowałem troche i trafilem na ta strone ale nie zwrociłem uwagi na oddziały :wink: Dziekuje za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć,

 

Polecam Reflexite mają świetne taśmy pryzmatyczne dużo lepiej odbijające światło niż typowe odblaskowe 3m.

Takimi taśmami obklejone są nowe samochody miśków. Zakupiłem od firemki ze śląska EKO-TECH parę metrów do oklejenia pojazdów dla ochroniarzy i naprawdę widoczność aut wzrosła.

Wiem że ten Reflexite robi też taśmy pryzmatyczne na rzep czy w formie obszycia materiałowego.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...