Skocz do zawartości

Tabliczki z ksywą


Majusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

strasznie miło słyszec ze sie Jej podoba.rozumiem ze jutro bedzie?

niech sie kobietki kochane klimatyzują :biggrin: kolejna miła osoba nam dojdzie chyba.Mońka :icon_razz: robi juz kat. A , jutro tez bedzie :biggrin:

ładnie ujęte Ci powiem :crossy: niech kazdy wyciagnie z tej małej dyskusji troche nauki dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie, wszystko jest kwestią wzajemnego szacunku... można się wściekać i wygłupiać, nawet z weteranami, którzy w naszej Grupie są świetni!! (pozdrawiam) ale w każdym słowie musi być szacunek dla osoby i pewien dystans, w każdym żarcie takt i przekonanie, że nie zostanie on źle odebrany.

 

Maćku! Jeszcze w Komarówce byłem pasażerem (2 miesiące temu), nie miałem moto i mimo wszystko, dobrze się bawiłem i odniosłem wrażenie akceptacji dla mnie. Umiejętność pewnego dopasowania się do otoczenia i zaakceptowania panujących w nim reguł. Bez tego nie masz szans na dobre relacje.

 

Nie ma znaczenia, czy masz motocykl czy jesteś "plecakiem". Moja dziewczyna, nie ma moto, nie ma nawet prawa jazdy, a mimo to mówi mi, że podoba się jej Grupa i wspólne spędzanie czasu.

 

Do tej pory nie chciałem zabierać głosu w dyskusji, ale mam nadzieję, że zdanie kolejnej osoby, da Ci do myślenia.

 

Bo "motocykl jest jedynie tłem dla przyjaźni"... Pomyśl o tym...

miałem elementy tego... wykłady sie super słuchało, ale z zaliczeniem gorzej :)

No zgadzam się z tobą, ale ja wszystkich rozumiem. Tylko nie wiem dlaczego na mnie akurat napadają co im zawiniłem. Ja chce darzyć wszystkich szacunkiem ale widzę że oni tego nie chcą!!!. A co do plecaka się tylko pytam czy mogę z tobą jechać i tyle.Miło się spędza czas w waszym gronie. Szczerze zakończmy tą dziecinade na tym forum bo to już się robi troszki rzenujące. Proszę to zrozumieć że bardzo lubie jeździć motorem i przebywać w waszym towarzystwie.

Pozdrawiam :rolleyes:

 

 

 

Ps: No ale ja nie wiem o co poszło, dlaczego się kłucimy (chyba tak to można nazwać). Nikt nie chce przecież źle tylko dobrze a co do wypowiedzi MERHA że nie chce mieć problemów z Policja z rozpijaniem młodzieży!!!

Po pierwsze ja nie przepadam za alkoholem dlatego piję pepsi. I nie lubię mieć wrogów!!! Dlatego nie wiem o co chodzi w waszych wypowiedziach. Dobra uświadomiłeś mi to i jest ok !!!

Edytowane przez PARUZEL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Merhu: Ola jutro będzie :)

 

@Paruzel: Skoro juz jest dobra wola z wszystkich stron, a nie wiem ile ich jest, to możemy chyba odłożyć juz filozoficzne posty w tym temacie na bok. jutro jeśli się wszyscy zainteresowani zjawią to sobie na spokojnie porozmawiamy :) :) bez wrednych aluzji w tle.

 

Pozdrawiam wszystkich :biggrin:

AVE MY!! :rolleyes: :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjedz dzis to pogadamy :notworthy: a ile liter,to masz podane przez Joaske strone wczesniej. dogadałem juz temat z mariuszem.we dwoch sie tym zajmiemy.najpierw ludzi z dzisiejszego spotkania załatwimy.znaczy -od nich zaczniemy spis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM! :biggrin:

Tabliczki w ilości 25 sztuk zostały wczoraj zamówione a ich odbiór planowany jest we środę 10 września 2008r.

około godziny 13. Jak będę je miała w rękach to dam znać.

 

Pozdrawiam --- Joaśka :eek:

A czasem nie maiło być wielkiej ściepy forumowej po owym zlocie? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim! :crossy:

Sprawa tabliczek jest prosta

1. Wymiary 6 x 20 cm

2. Mieści się 10 - 12 liter dużych, drukowanych( większą ilość zmniejszają)

3. Cena tabliczki ---- 5 zł brutto za sztukę

4. Termin realizacji przy zamówieniu np jednocześnie 15 sztuk to 2 dni robocze.

Czyli wszystko jasne. Wiadomości prosto z firmy TABAL

 

Pozdrawiam --- Joaśka :eek:

 

 

Joaśka też bym chciał z napisem TYTUS odebrałbym w Borkach. Chyba, że przyjmę propozycję pracy w Lublinie to się jakoś zjedziemy. Pozdrowienia z Radomia!

 

ps. W ostatnią niedzielę spotkałem skład od was w Opatowie, było chyba z 7 moto, fajne, stare japonie.

Edytowane przez Titi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...